Goodfellas 1990

جزو 250 فیلم برتر سینمایی
ادامه مطلب و دانلود

اکران : September 21,1990

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.7/10

تعداد رای : 790,447

امتیاز منتقدین : 89/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 146 دقیقه

کارگردان : Martin Scorsese http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/ مارتین اسکورسیزی http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/

نویسنده : Nicholas Pileggi

ستارگان : Robert De Niro http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ رابرت دنیرو http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ Ray Liotta http://harfilm.ir/tag/ray-liotta/ ری لیوتا http://harfilm.ir/tag/ray-liotta/ Joe Pesci

خلاصه داستان رفقای خوب ساخته مارتین اسکورسیزی : داستان این فیلم درباره ی زندگی گنگستر مخوف ، هنری هیل است و چگونه رسیدن او و دوستانش را به درجات بالاتر در حرفه ی کاریشان روایت می کند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2010

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ علمی تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت :

حجم :

کشور : USA

زبان : انگلیسی ، فرانسوی ، روسی

امتیاز : 7.0

تعداد رای : 682,703

امتیاز منتقدین : 57

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 124 دقیقه

کارگردان : Jon Favreau

نویسنده : Justin Theroux

ستارگان : robert john downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ Gwyneth Paltrow Don Cheadle Scarlett Johansson

خلاصه داستان با دنیایی که اکنون از هویت خود به عنوان مرد آهنین آگاه است ، تونی استارک باید هم با سلامتی رو به زوال خود و هم با یک دیوانه کننده کینه توز با روابط با میراث پدرش مقابله کند.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2017

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ علمی تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : USA

زبان : انگلیسی ، اسپانیایی

امتیاز : 7.4

تعداد رای : 466,698

امتیاز منتقدین : 73

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 133 دقیقه

کارگردان : Jon Watts

نویسنده : Jonathan Goldstein John Francis Daley

ستارگان : Tom Holland Michael Keaton robert john downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/

خلاصه داستان پیتر پارکر زندگی خود را به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی معمولی در کوئینز با ابرقهرمان خود تغییر می دهد و مرد عنکبوتی Spider-Man را متعادل می کند و خود را در مسیر تهدیدهای جدید قرار می دهد که در آسمان شهر نیویورک سیر می کند.
ادامه مطلب و دانلود
Loganادامه مطلب و دانلود

اکران : March 3,2017

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.3/10

تعداد رای : 288,709

امتیاز منتقدین : 77/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 137 دقیقه

کارگردان : James Mangold http://harfilm.ir/tag/james mangold/ جیمز منگولد http://harfilm.ir/tag/james mangold/

نویسنده : Scott Frank James Mangold

ستارگان : Hugh Jackman http://harfilm.ir/tag/hugh-jackman/ هیو جکمن http://harfilm.ir/tag/hugh-jackman/ Boyd Holbrook http://harfilm.ir/tag/boyd-holbrook/ بوید هالبروک http://harfilm.ir/tag/boyd-holbrook/ Richard E. Grant Patrick Stewart

خلاصه داستان خلاصه داستان فیلم لوگان : اتفاقات فیلم در سال ۲۰۲۴ رخ می‌دهد که در این زمان قدرت شفا بخشی ولورین به شدت کاهش یافته است و پروفسور چارلز اگزاویر بسیار ضعیف شده است. با این حال ، این دو دوست برای آخرین بار با هم متحد شده‌اند تا آخرین ماجراجویی خود را انجام دهند. اما…
ادامه مطلب و دانلود
Django Unchained 2012ادامه مطلب و دانلود

اکران : December 25,2012

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.5/10

تعداد رای : 970,979

امتیاز منتقدین : 81/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 165 دقیقه

کارگردان : Quentin Tarantino http://harfilm.ir/tag/quentin-tarantino/ کوئنتین تارانتینو http://harfilm.ir/tag/quentin-tarantino/

نویسنده : Quentin Tarantino

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ Jamie Foxx http://harfilm.ir/tag/jamie-foxx/ جیمی فاکس http://harfilm.ir/tag/jamie-foxx/ Christoph Waltz http://harfilm.ir/tag/christoph-waltz/

خلاصه داستان خلاصه فیلم :دکتر کینگ شولتز آزادی یک برده سیاه پوست بنام جنگو را می خرد، و به او کمک می کند تا همسرش را که در چنگ یک مزرعه دار ثروتمند و بی رحم بنام کلوین کندی است، نجات دهد…
ادامه مطلب و دانلود
Edge of Tomorrowادامه مطلب و دانلود

اکران : June 6,2014

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.9/10

تعداد رای : 397,048

امتیاز منتقدین : 71/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 113 دقیقه

کارگردان : Doug Liman http://harfilm.ir/tag/doug-liman/ داگ لیمان http://harfilm.ir/tag/doug-liman/

نویسنده : Christopher McQuarrie

ستارگان : Tom Cruise http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ تام کروز http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ Emily Blunt http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ امیلی بلانت http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ Bill Paxton Brendan Gleeson

خلاصه داستان داستان فیلم درباره ی گروهی از موجودات بیگانه می باشد که قصد انهدام زمین را دارند. ویلیام کیج که یک افسر ارتش هستش بنا به دلایلی مجبور می شود برای دفاع و مبارزه با این موجودات به نیروهای مقاومت بپیوندد. اما کیج ابداً یک سرباز آموزش دیده نیست و حتی توان استفاده مناسب از سلاحی که در اختیارش قرار می دهند را هم ندارد. با اینحال وی به میدان جنگ رفته و بلافاصله توسط موجودات بیگانه کشته می شود. اما در کمال تعجب به واسطه ی روزنه ای که در زمان ایجاد شده به موقعیت پیش از مرگ باز می گردد و بدین شکل تجربه ی جنگی اش با هر بار کشته شدن و یادگیری راه های مبارزه ی درست با دشمنان ارتقاء پیدا می کند اما…
ادامه مطلب و دانلود
The Mechanic 2011ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 13,2011

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 4/10

تعداد رای : 753

امتیاز منتقدین : 27/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 93 دقیقه

کارگردان : Simon West http://harfilm.ir/tag/simon-west/ سایمون وست http://harfilm.ir/tag/simon-west/

نویسنده : Lewis John Carlino

ستارگان : Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Donald Sutherland Ben Foster

خلاصه داستان آرتور بشاپ یک قاتل حرفه ای است که تخصص و خدمات منحصر به فرد خود را در اختیار یک کمپانی گذاشته؛ کمپانی ای که گروهی از تبهکاران سطح بالا آن را اداره می کنند. بیشاپ یک حرفه ای کمال گراست که دوست دارد برای کشتن قربانیان اش سناریوهای ظریف و پیچیده طراحی کند…
ادامه مطلب و دانلود
فیلم Spider Man Far from Home 2019ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 05,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8/10

تعداد رای : 93,260

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 114 دقیقه

کارگردان : Jon Watts http://harfilm.ir/tag/jon-watts/ جان واتس http://harfilm.ir/tag/jon-watts/

نویسنده : Steve Ditko Stan Lee

ستارگان : Tom Holland http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ تام هالند http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ Samuel Leroy Jackson http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ ساموئل ال جکسون http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ Zendaya

خلاصه داستان این فیلم در واقع دنباله‌ای بر فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه محسوب می‌شود و همچنین بیست و سومین فیلم در دنیای سینمایی مارول می باشد و ماجرای آن از این قرار است که ، پیتر پارکر که به همراه دوستانش به تعطیلات تابستانه در اروپا رفته است که در آنجا با تهدیدی جدید و بسیار متفاوت به نام مستریو مواجه می‌شود، از هم روی، اسپایدرمن سعی می‌کند تا به کمک "نیک فیوری" جان مردم را نجات دهد و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 10,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/

کیفیت : WEB-DL

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : هندوستان

زبان : هندی

امتیاز : 2.2/10

تعداد رای : 10,862

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 145 دقیقه

کارگردان : Punit Malhotra http://harfilm.ir/tag/punit-malhotra/

نویسنده : Karan Johar Arshad Sayed

ستارگان : Tara Sutaria http://harfilm.ir/tag/tara-sutaria/ تارا سوتاریا http://harfilm.ir/tag/tara-sutaria/ Tiger Shroff http://harfilm.ir/tag/tiger-shroff/ تایگر شروف http://harfilm.ir/tag/tiger-shroff/ Will Smith

خلاصه داستان داستان این فیلم درباره‌ی یک دانشجو می‌باشد که باید برای برنده شدن در یک مسابقه در دانشگاه و همینطور زورگویی‌های سایر دانشجوها به تمرین و آماده کردن خود بپردازد و همینطور باید در مقابل موانعی که بر سر راهش قرار می‌گیرند نیز ایستادگی کند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Feb 04,2008

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.8/10

تعداد رای : 516,753

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 166 دقیقه

کارگردان : David Fincher http://harfilm.ir/tag/david-fincher/ دیوید فینچر http://harfilm.ir/tag/david-fincher/

نویسنده : Eric Roth

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Cate Blanchett http://harfilm.ir/tag/cate-blanchett/ کیت بلانشت http://harfilm.ir/tag/cate-blanchett/ Taraji Penda Henson

خلاصه داستان فیلم داستان بنجامین باتن را روایت می کند، مردی که برعکس دیگران، وقتی که به دنیا آمده ظاهری پیر دارد و هرچه از سنش می گذرد جوان‌تر میشود و همین موضوع عواقب عجیب و غریبی برای او در پی دارد.
ادامه مطلب و دانلود