Django Unchained 2012

جزو 250 فیلم برتر سینمایی
Django Unchained 2012ادامه مطلب و دانلود

اکران : December 25,2012

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.5/10

تعداد رای : 970,979

امتیاز منتقدین : 81/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 165 دقیقه

کارگردان : Quentin Tarantino http://harfilm.ir/tag/quentin-tarantino/ کوئنتین تارانتینو http://harfilm.ir/tag/quentin-tarantino/

نویسنده : Quentin Tarantino

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ Jamie Foxx http://harfilm.ir/tag/jamie-foxx/ جیمی فاکس http://harfilm.ir/tag/jamie-foxx/ Christoph Waltz http://harfilm.ir/tag/christoph-waltz/

خلاصه داستان خلاصه فیلم :دکتر کینگ شولتز آزادی یک برده سیاه پوست بنام جنگو را می خرد، و به او کمک می کند تا همسرش را که در چنگ یک مزرعه دار ثروتمند و بی رحم بنام کلوین کندی است، نجات دهد…
ادامه مطلب و دانلود
Edge of Tomorrowادامه مطلب و دانلود

اکران : June 6,2014

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.9/10

تعداد رای : 397,048

امتیاز منتقدین : 71/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 113 دقیقه

کارگردان : Doug Liman http://harfilm.ir/tag/doug-liman/ داگ لیمان http://harfilm.ir/tag/doug-liman/

نویسنده : Christopher McQuarrie

ستارگان : Tom Cruise http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ تام کروز http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ Emily Blunt http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ امیلی بلانت http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ Bill Paxton Brendan Gleeson

خلاصه داستان داستان فیلم درباره ی گروهی از موجودات بیگانه می باشد که قصد انهدام زمین را دارند. ویلیام کیج که یک افسر ارتش هستش بنا به دلایلی مجبور می شود برای دفاع و مبارزه با این موجودات به نیروهای مقاومت بپیوندد. اما کیج ابداً یک سرباز آموزش دیده نیست و حتی توان استفاده مناسب از سلاحی که در اختیارش قرار می دهند را هم ندارد. با اینحال وی به میدان جنگ رفته و بلافاصله توسط موجودات بیگانه کشته می شود. اما در کمال تعجب به واسطه ی روزنه ای که در زمان ایجاد شده به موقعیت پیش از مرگ باز می گردد و بدین شکل تجربه ی جنگی اش با هر بار کشته شدن و یادگیری راه های مبارزه ی درست با دشمنان ارتقاء پیدا می کند اما…
ادامه مطلب و دانلود
The Mechanic 2011ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 13,2011

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 4/10

تعداد رای : 753

امتیاز منتقدین : 27/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 93 دقیقه

کارگردان : Simon West http://harfilm.ir/tag/simon-west/ سایمون وست http://harfilm.ir/tag/simon-west/

نویسنده : Lewis John Carlino

ستارگان : Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Donald Sutherland Ben Foster

خلاصه داستان آرتور بشاپ یک قاتل حرفه ای است که تخصص و خدمات منحصر به فرد خود را در اختیار یک کمپانی گذاشته؛ کمپانی ای که گروهی از تبهکاران سطح بالا آن را اداره می کنند. بیشاپ یک حرفه ای کمال گراست که دوست دارد برای کشتن قربانیان اش سناریوهای ظریف و پیچیده طراحی کند…
ادامه مطلب و دانلود
فیلم Spider Man Far from Home 2019ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 05,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8/10

تعداد رای : 93,260

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 114 دقیقه

کارگردان : Jon Watts http://harfilm.ir/tag/jon-watts/ جان واتس http://harfilm.ir/tag/jon-watts/

نویسنده : Steve Ditko Stan Lee

ستارگان : Tom Holland http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ تام هالند http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ Samuel Leroy Jackson http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ ساموئل ال جکسون http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ Zendaya

خلاصه داستان این فیلم در واقع دنباله‌ای بر فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه محسوب می‌شود و همچنین بیست و سومین فیلم در دنیای سینمایی مارول می باشد و ماجرای آن از این قرار است که ، پیتر پارکر که به همراه دوستانش به تعطیلات تابستانه در اروپا رفته است که در آنجا با تهدیدی جدید و بسیار متفاوت به نام مستریو مواجه می‌شود، از هم روی، اسپایدرمن سعی می‌کند تا به کمک "نیک فیوری" جان مردم را نجات دهد و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 10,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/

کیفیت : WEB-DL

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : هندوستان

زبان : هندی

امتیاز : 2.2/10

تعداد رای : 10,862

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 145 دقیقه

کارگردان : Punit Malhotra http://harfilm.ir/tag/punit-malhotra/

نویسنده : Karan Johar Arshad Sayed

ستارگان : Tara Sutaria http://harfilm.ir/tag/tara-sutaria/ تارا سوتاریا http://harfilm.ir/tag/tara-sutaria/ Tiger Shroff http://harfilm.ir/tag/tiger-shroff/ تایگر شروف http://harfilm.ir/tag/tiger-shroff/ Will Smith

خلاصه داستان داستان این فیلم درباره‌ی یک دانشجو می‌باشد که باید برای برنده شدن در یک مسابقه در دانشگاه و همینطور زورگویی‌های سایر دانشجوها به تمرین و آماده کردن خود بپردازد و همینطور باید در مقابل موانعی که بر سر راهش قرار می‌گیرند نیز ایستادگی کند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Feb 04,2008

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.8/10

تعداد رای : 516,753

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 166 دقیقه

کارگردان : David Fincher http://harfilm.ir/tag/david-fincher/ دیوید فینچر http://harfilm.ir/tag/david-fincher/

نویسنده : Eric Roth

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Cate Blanchett http://harfilm.ir/tag/cate-blanchett/ کیت بلانشت http://harfilm.ir/tag/cate-blanchett/ Taraji Penda Henson

خلاصه داستان فیلم داستان بنجامین باتن را روایت می کند، مردی که برعکس دیگران، وقتی که به دنیا آمده ظاهری پیر دارد و هرچه از سنش می گذرد جوان‌تر میشود و همین موضوع عواقب عجیب و غریبی برای او در پی دارد.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : ُSeptember 9,2015

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 7/10

تعداد رای : 75,366

امتیاز منتقدین : 65/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 131 دقیقه

کارگردان : Brian Helgeland http://harfilm.ir/tag/brian-helgeland/ برایان هالگلند http://harfilm.ir/tag/brian-helgeland/

نویسنده : Brian Helgeland

ستارگان : Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Emily Browning Taron Egerton Christopher Eccleston

خلاصه داستان فیلم «افسانه» حول رِجی و رانی کِری ، دو خلافکار دهه‌ ی شصت انگلستان می چرخد. این دو برادر دوقلو را منفورترین و البته پرسروصداترین خلافکاران تاریخ بریتانیا می‌خوانند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Oct 11,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Vince Gilligan http://harfilm.ir/tag/vince-gilligan/ وینس گیلیگان http://harfilm.ir/tag/vince-gilligan/

نویسنده : Vince Gilligan

ستارگان : Aaron Paul http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ آرون پال http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ Charles Baker

خلاصه داستان در خلاصه این فیلم آمده در سایه فرار دراماتیک «جسی پینکمن» از اسارت، او حالا باید با گذشته خود کنار بیاید تا بتواند آینده‌ای برای خود بسازد.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : July 8,2010

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ رازآلود http://harfilm.ir/tag/mysterious/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.8/10

تعداد رای : 1,504,813

امتیاز منتقدین : 74/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 148 دقیقه

کارگردان : Christopher Nolan http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/ کریستوفر نولان http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/

نویسنده : Christopher Nolan

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Cillian Murphy http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ کیلین مورفی http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ Marion Cotillard http://harfilm.ir/tag/marion-cotillard/

خلاصه داستان «دام کاب» یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز سازمان‌های جاسوسی و شرکت‌های تجاری و چندملیتی است. توانایی او در این است که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب پذیرترین وضعیت است، اسرار کلیدی آنان را از درون رویاهایشان ربوده و در دنیای بیرون از خواب، این اسرار را به خریداران متقاضی عرضه میکند. اما همین امر او را به یک مجرم فراری بین المللی تبدیل کرده است و باعث شده عزیزترین چیزهایش را در این راه از دست بدهد. حال به کاب فرصتی برای آزادی پیشنهاد می شود. او با انجام این ماموریت می تواند زندگی‌اش را پس بگیرد، اما تنها در صورتی که بتواند امری غیر ممکن بنام تلقین را انجام دهد. این بار، کاب و گروهش باید کاری عکس سرقت را انجام دهند: این بار وظیفه آن‌ها دزدیدن ایده‌ نیست، بلکه کاشتن یک ایده جدید در ذهن قربانی می باشد.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jun 26,2019

ژانر : خانوادگی http://harfilm.ir/tag/family/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ انیمیشن http://harfilm.ir/tag/animation/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 9/10

تعداد رای : 1,939

امتیاز منتقدین :

رده سنی : G

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Josh Cooley http://harfilm.ir/tag/josh-cooley/ جاش کولی http://harfilm.ir/tag/josh-cooley/

نویسنده : Andrew Stanton

ستارگان : Tom Hanks http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ تام هنکس http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ Keanu Reeves http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ کیانو ریوز http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ Christina Hendricks

خلاصه داستان انیمیشن داستان اسباب بازی 4 2019 ; وودی، لایتیر و بقیه باند در سفر جاده ای با بانی و یک اسباب بازی جدید به نام فورک، که سفر پرماجرا تبدیل به یک اتفاق غیرمنتظره می شود، زیرا عجله وودی کمیاب او را به دوست قدیمی خود، بوپپ، منتقل می کند. همانطور که وودی و بو درباره روزهای قدیم بحث می کنند، به زودی متوجه می شوند که آنها از زندگی به عنوان یک اسباب بازی می خواهند که از هم جدا هستند و...
ادامه مطلب و دانلود