Edge of Tomorrowادامه مطلب و دانلود

اکران : June 6,2014

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.9/10

تعداد رای : 397,048

امتیاز منتقدین : 71/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 113 دقیقه

کارگردان : Doug Liman http://harfilm.ir/tag/doug-liman/ داگ لیمان http://harfilm.ir/tag/doug-liman/

نویسنده : Christopher McQuarrie

ستارگان : Tom Cruise http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ تام کروز http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ Emily Blunt http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ امیلی بلانت http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ Bill Paxton Brendan Gleeson

خلاصه داستان داستان فیلم درباره ی گروهی از موجودات بیگانه می باشد که قصد انهدام زمین را دارند. ویلیام کیج که یک افسر ارتش هستش بنا به دلایلی مجبور می شود برای دفاع و مبارزه با این موجودات به نیروهای مقاومت بپیوندد. اما کیج ابداً یک سرباز آموزش دیده نیست و حتی توان استفاده مناسب از سلاحی که در اختیارش قرار می دهند را هم ندارد. با اینحال وی به میدان جنگ رفته و بلافاصله توسط موجودات بیگانه کشته می شود. اما در کمال تعجب به واسطه ی روزنه ای که در زمان ایجاد شده به موقعیت پیش از مرگ باز می گردد و بدین شکل تجربه ی جنگی اش با هر بار کشته شدن و یادگیری راه های مبارزه ی درست با دشمنان ارتقاء پیدا می کند اما…
ادامه مطلب و دانلود
The Mechanic 2011ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 13,2011

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 4/10

تعداد رای : 753

امتیاز منتقدین : 27/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 93 دقیقه

کارگردان : Simon West http://harfilm.ir/tag/simon-west/ سایمون وست http://harfilm.ir/tag/simon-west/

نویسنده : Lewis John Carlino

ستارگان : Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Donald Sutherland Ben Foster

خلاصه داستان آرتور بشاپ یک قاتل حرفه ای است که تخصص و خدمات منحصر به فرد خود را در اختیار یک کمپانی گذاشته؛ کمپانی ای که گروهی از تبهکاران سطح بالا آن را اداره می کنند. بیشاپ یک حرفه ای کمال گراست که دوست دارد برای کشتن قربانیان اش سناریوهای ظریف و پیچیده طراحی کند…
ادامه مطلب و دانلود
فیلم Spider Man Far from Home 2019ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 05,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8/10

تعداد رای : 93,260

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 114 دقیقه

کارگردان : Jon Watts http://harfilm.ir/tag/jon-watts/ جان واتس http://harfilm.ir/tag/jon-watts/

نویسنده : Steve Ditko Stan Lee

ستارگان : Tom Holland http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ تام هالند http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ Samuel Leroy Jackson http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ ساموئل ال جکسون http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ Zendaya

خلاصه داستان این فیلم در واقع دنباله‌ای بر فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه محسوب می‌شود و همچنین بیست و سومین فیلم در دنیای سینمایی مارول می باشد و ماجرای آن از این قرار است که ، پیتر پارکر که به همراه دوستانش به تعطیلات تابستانه در اروپا رفته است که در آنجا با تهدیدی جدید و بسیار متفاوت به نام مستریو مواجه می‌شود، از هم روی، اسپایدرمن سعی می‌کند تا به کمک "نیک فیوری" جان مردم را نجات دهد و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : ُSeptember 9,2015

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 7/10

تعداد رای : 75,366

امتیاز منتقدین : 65/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 131 دقیقه

کارگردان : Brian Helgeland http://harfilm.ir/tag/brian-helgeland/ برایان هالگلند http://harfilm.ir/tag/brian-helgeland/

نویسنده : Brian Helgeland

ستارگان : Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Emily Browning Taron Egerton Christopher Eccleston

خلاصه داستان فیلم «افسانه» حول رِجی و رانی کِری ، دو خلافکار دهه‌ ی شصت انگلستان می چرخد. این دو برادر دوقلو را منفورترین و البته پرسروصداترین خلافکاران تاریخ بریتانیا می‌خوانند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : July 8,2010

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ رازآلود http://harfilm.ir/tag/mysterious/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.8/10

تعداد رای : 1,504,813

امتیاز منتقدین : 74/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 148 دقیقه

کارگردان : Christopher Nolan http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/ کریستوفر نولان http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/

نویسنده : Christopher Nolan

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Cillian Murphy http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ کیلین مورفی http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ Marion Cotillard http://harfilm.ir/tag/marion-cotillard/

خلاصه داستان «دام کاب» یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز سازمان‌های جاسوسی و شرکت‌های تجاری و چندملیتی است. توانایی او در این است که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب پذیرترین وضعیت است، اسرار کلیدی آنان را از درون رویاهایشان ربوده و در دنیای بیرون از خواب، این اسرار را به خریداران متقاضی عرضه میکند. اما همین امر او را به یک مجرم فراری بین المللی تبدیل کرده است و باعث شده عزیزترین چیزهایش را در این راه از دست بدهد. حال به کاب فرصتی برای آزادی پیشنهاد می شود. او با انجام این ماموریت می تواند زندگی‌اش را پس بگیرد، اما تنها در صورتی که بتواند امری غیر ممکن بنام تلقین را انجام دهد. این بار، کاب و گروهش باید کاری عکس سرقت را انجام دهند: این بار وظیفه آن‌ها دزدیدن ایده‌ نیست، بلکه کاشتن یک ایده جدید در ذهن قربانی می باشد.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : March 14,2014

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.5/10

تعداد رای : 137,035

امتیاز منتقدین : 39/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 130 دقیقه

کارگردان : Scott Waugh http://harfilm.ir/tag/scott-waugh/ اسکات وا http://harfilm.ir/tag/scott-waugh/

نویسنده : George Gatins John Gatins

ستارگان : Aaron Paul http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ آرون پال http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ Dominic Cooper http://harfilm.ir/tag/dominic-cooper/ دومینیک کوپر http://harfilm.ir/tag/dominic-cooper/ Chillie Mo

خلاصه داستان یک مسابقه دهنده خیابانی که توسط یکی از همکاران ثروتمند خود به زندان انداخته شده است , تازه از زندان ازاد شده و در ذهن خود به دنبال انتقام است.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 14,2004

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا, انگلستان

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 7.2/10

تعداد رای : 385,260

امتیاز منتقدین : 56/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 196 دقیقه

کارگردان : Wolfgang Petersen http://harfilm.ir/tag/wolfgang-petersen/ ولفگانگ پترسن http://harfilm.ir/tag/wolfgang-petersen/

نویسنده : David Benioff

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Eric Bana http://harfilm.ir/tag/eric-bana/ اریک بانا http://harfilm.ir/tag/eric-bana/ Orlando Bloom http://harfilm.ir/tag/orlando-bloom/ اورلاندو بلوم http://harfilm.ir/tag/orlando-bloom/

خلاصه داستان هکتور و پاریس شاهزادگان تروآ در ایالت اسپارتا مهمان هستند. شاه اسپارتا منلائوس همسری زیبا به نام هلن دارد که دل پاریس جوان را ربوده است. زمان برگشتن، پاریس مخفیانه هلن را از قصر دزدیده و با خود به تروا می برد. فرار هلن بهانه ای می شود تا آگاممنون، پادشاه قدرت طلب یونان با هزاران کشتی جنگی به شهر قلعه مانند تروا حمله کند...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jun 14,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 5.6/10

تعداد رای : 41,775

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 105 دقیقه

کارگردان : Gary Gray http://harfilm.ir/tag/gary-gray/

نویسنده : Matt Holloway Art Marcum

ستارگان : Tessa Thompson http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ تسا تامپسون http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ Chris Hemsworth http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ کریس همسورث http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ Rebecca Ferguson

خلاصه داستان مردان سیاهپوش بین‌المللی 2019 ; این فیلم روایتگر داستان گروهی ویژه‌ از تیم مامورین ویژه‌ی لندن می‌باشد که وارد جریان یک پرونده‌ی جنایی اسرارآمیز می‌شوند که به منظور مقابله کردن و حلش ، آنها مجبور خواهند بود به سرتاسر دنیا سفر کنند که...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 12,2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6/10

تعداد رای : 28,481

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 102 دقیقه

کارگردان : Rawson Marshall Thurber http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/ راوسون مارشال تربر http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/

نویسنده : Rawson Marshall Thurber

ستارگان : Dwayne Johnson http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ دواین جانسون http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ Pablo Schreiber Neve Campbell

خلاصه داستان آسمان خراش ، یک فیلم در سبک اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۱۸ . در این فیلم دواین جانسون بازیگر بسیار مطرح و معروف سینمای جهان به ایفای نقش می‌پردازد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، یک مامور سابق پلیس به نام ویل فورد باید خانواده‌اش را از آتش‌سوزی مهیبی که در بلندترین ساختمان جهان رخ داده است ، نجات دهد و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 4,2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.5/10

تعداد رای : 689,852

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 149 دقیقه

کارگردان : Anthony Russo http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ آنتونی روسو http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ Joe Russo http://harfilm.ir/tag/joe-russo/ جوزف روسو http://harfilm.ir/tag/joe-russo/

نویسنده : Stephen McFeely Christopher Markus

ستارگان : Robert John Downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ رابرت داونی جونیور http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ Chris Evans http://harfilm.ir/tag/chris-evans/ کریس ایوانز http://harfilm.ir/tag/christopher-robert/ Mark Ruffalo http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/ مارک رافلو http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/

خلاصه داستان انتقام‌جویان که از هم گسسته‌اند، دوباره با هم متحد می‌شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه‌ی سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر فضا، زمان و واقعیت است ، مقابله کنند. اما…
ادامه مطلب و دانلود