ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2012

ژانر : اکشن علمی تخیلی

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.6/10

تعداد رای : 967.252

امتیاز منتقدین : 69/100

رده سنی : R

مدت زمان : 143 دقیقه

کارگردان : Joss Whedon

نویسنده :

ستارگان : Scarlett Johansson , Robert Downey Jr., Chris Evans

خلاصه داستان نیک فیوری» مدیر سازمان بین المللی S.H.I.E.L.D است که وظیفه این سازمان برقراری آرامش در جهان می باشد. زمانی که فیوری درمیابد که امنیت زمین توسط «لوکی» مورد تهدید قرار گرفته است، به کمک ابرقهرمانانی چون «مرد آهنی»، «هالک شگفت انگیز»، «تور»، «کاپیتان آمریکا»، و «بیوه‌ی سیاه» با او مقابله می کنند، تا جهان را از فاجعه ای بزرگ نجات دهند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2010

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ علمی تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت :

حجم :

کشور : USA

زبان : انگلیسی ، فرانسوی ، روسی

امتیاز : 7.0

تعداد رای : 682,703

امتیاز منتقدین : 57

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 124 دقیقه

کارگردان : Jon Favreau

نویسنده : Justin Theroux

ستارگان : robert john downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ Gwyneth Paltrow Don Cheadle Scarlett Johansson

خلاصه داستان با دنیایی که اکنون از هویت خود به عنوان مرد آهنین آگاه است ، تونی استارک باید هم با سلامتی رو به زوال خود و هم با یک دیوانه کننده کینه توز با روابط با میراث پدرش مقابله کند.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2017

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ علمی تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : USA

زبان : انگلیسی ، اسپانیایی

امتیاز : 7.4

تعداد رای : 466,698

امتیاز منتقدین : 73

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 133 دقیقه

کارگردان : Jon Watts

نویسنده : Jonathan Goldstein John Francis Daley

ستارگان : Tom Holland Michael Keaton robert john downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/

خلاصه داستان پیتر پارکر زندگی خود را به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی معمولی در کوئینز با ابرقهرمان خود تغییر می دهد و مرد عنکبوتی Spider-Man را متعادل می کند و خود را در مسیر تهدیدهای جدید قرار می دهد که در آسمان شهر نیویورک سیر می کند.
ادامه مطلب و دانلود
Loganادامه مطلب و دانلود

اکران : March 3,2017

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.3/10

تعداد رای : 288,709

امتیاز منتقدین : 77/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 137 دقیقه

کارگردان : James Mangold http://harfilm.ir/tag/james mangold/ جیمز منگولد http://harfilm.ir/tag/james mangold/

نویسنده : Scott Frank James Mangold

ستارگان : Hugh Jackman http://harfilm.ir/tag/hugh-jackman/ هیو جکمن http://harfilm.ir/tag/hugh-jackman/ Boyd Holbrook http://harfilm.ir/tag/boyd-holbrook/ بوید هالبروک http://harfilm.ir/tag/boyd-holbrook/ Richard E. Grant Patrick Stewart

خلاصه داستان خلاصه داستان فیلم لوگان : اتفاقات فیلم در سال ۲۰۲۴ رخ می‌دهد که در این زمان قدرت شفا بخشی ولورین به شدت کاهش یافته است و پروفسور چارلز اگزاویر بسیار ضعیف شده است. با این حال ، این دو دوست برای آخرین بار با هم متحد شده‌اند تا آخرین ماجراجویی خود را انجام دهند. اما…
ادامه مطلب و دانلود
Edge of Tomorrowادامه مطلب و دانلود

اکران : June 6,2014

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.9/10

تعداد رای : 397,048

امتیاز منتقدین : 71/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 113 دقیقه

کارگردان : Doug Liman http://harfilm.ir/tag/doug-liman/ داگ لیمان http://harfilm.ir/tag/doug-liman/

نویسنده : Christopher McQuarrie

ستارگان : Tom Cruise http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ تام کروز http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ Emily Blunt http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ امیلی بلانت http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ Bill Paxton Brendan Gleeson

خلاصه داستان داستان فیلم درباره ی گروهی از موجودات بیگانه می باشد که قصد انهدام زمین را دارند. ویلیام کیج که یک افسر ارتش هستش بنا به دلایلی مجبور می شود برای دفاع و مبارزه با این موجودات به نیروهای مقاومت بپیوندد. اما کیج ابداً یک سرباز آموزش دیده نیست و حتی توان استفاده مناسب از سلاحی که در اختیارش قرار می دهند را هم ندارد. با اینحال وی به میدان جنگ رفته و بلافاصله توسط موجودات بیگانه کشته می شود. اما در کمال تعجب به واسطه ی روزنه ای که در زمان ایجاد شده به موقعیت پیش از مرگ باز می گردد و بدین شکل تجربه ی جنگی اش با هر بار کشته شدن و یادگیری راه های مبارزه ی درست با دشمنان ارتقاء پیدا می کند اما…
ادامه مطلب و دانلود
The Mechanic 2011ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 13,2011

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 4/10

تعداد رای : 753

امتیاز منتقدین : 27/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 93 دقیقه

کارگردان : Simon West http://harfilm.ir/tag/simon-west/ سایمون وست http://harfilm.ir/tag/simon-west/

نویسنده : Lewis John Carlino

ستارگان : Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Donald Sutherland Ben Foster

خلاصه داستان آرتور بشاپ یک قاتل حرفه ای است که تخصص و خدمات منحصر به فرد خود را در اختیار یک کمپانی گذاشته؛ کمپانی ای که گروهی از تبهکاران سطح بالا آن را اداره می کنند. بیشاپ یک حرفه ای کمال گراست که دوست دارد برای کشتن قربانیان اش سناریوهای ظریف و پیچیده طراحی کند…
ادامه مطلب و دانلود
فیلم Spider Man Far from Home 2019ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 05,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8/10

تعداد رای : 93,260

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 114 دقیقه

کارگردان : Jon Watts http://harfilm.ir/tag/jon-watts/ جان واتس http://harfilm.ir/tag/jon-watts/

نویسنده : Steve Ditko Stan Lee

ستارگان : Tom Holland http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ تام هالند http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ Samuel Leroy Jackson http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ ساموئل ال جکسون http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ Zendaya

خلاصه داستان این فیلم در واقع دنباله‌ای بر فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه محسوب می‌شود و همچنین بیست و سومین فیلم در دنیای سینمایی مارول می باشد و ماجرای آن از این قرار است که ، پیتر پارکر که به همراه دوستانش به تعطیلات تابستانه در اروپا رفته است که در آنجا با تهدیدی جدید و بسیار متفاوت به نام مستریو مواجه می‌شود، از هم روی، اسپایدرمن سعی می‌کند تا به کمک "نیک فیوری" جان مردم را نجات دهد و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : ُSeptember 9,2015

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 7/10

تعداد رای : 75,366

امتیاز منتقدین : 65/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 131 دقیقه

کارگردان : Brian Helgeland http://harfilm.ir/tag/brian-helgeland/ برایان هالگلند http://harfilm.ir/tag/brian-helgeland/

نویسنده : Brian Helgeland

ستارگان : Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Emily Browning Taron Egerton Christopher Eccleston

خلاصه داستان فیلم «افسانه» حول رِجی و رانی کِری ، دو خلافکار دهه‌ ی شصت انگلستان می چرخد. این دو برادر دوقلو را منفورترین و البته پرسروصداترین خلافکاران تاریخ بریتانیا می‌خوانند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : July 8,2010

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ رازآلود http://harfilm.ir/tag/mysterious/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.8/10

تعداد رای : 1,504,813

امتیاز منتقدین : 74/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 148 دقیقه

کارگردان : Christopher Nolan http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/ کریستوفر نولان http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/

نویسنده : Christopher Nolan

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Cillian Murphy http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ کیلین مورفی http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ Marion Cotillard http://harfilm.ir/tag/marion-cotillard/

خلاصه داستان «دام کاب» یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز سازمان‌های جاسوسی و شرکت‌های تجاری و چندملیتی است. توانایی او در این است که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب پذیرترین وضعیت است، اسرار کلیدی آنان را از درون رویاهایشان ربوده و در دنیای بیرون از خواب، این اسرار را به خریداران متقاضی عرضه میکند. اما همین امر او را به یک مجرم فراری بین المللی تبدیل کرده است و باعث شده عزیزترین چیزهایش را در این راه از دست بدهد. حال به کاب فرصتی برای آزادی پیشنهاد می شود. او با انجام این ماموریت می تواند زندگی‌اش را پس بگیرد، اما تنها در صورتی که بتواند امری غیر ممکن بنام تلقین را انجام دهد. این بار، کاب و گروهش باید کاری عکس سرقت را انجام دهند: این بار وظیفه آن‌ها دزدیدن ایده‌ نیست، بلکه کاشتن یک ایده جدید در ذهن قربانی می باشد.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : March 14,2014

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.5/10

تعداد رای : 137,035

امتیاز منتقدین : 39/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 130 دقیقه

کارگردان : Scott Waugh http://harfilm.ir/tag/scott-waugh/ اسکات وا http://harfilm.ir/tag/scott-waugh/

نویسنده : George Gatins John Gatins

ستارگان : Aaron Paul http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ آرون پال http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ Dominic Cooper http://harfilm.ir/tag/dominic-cooper/ دومینیک کوپر http://harfilm.ir/tag/dominic-cooper/ Chillie Mo

خلاصه داستان یک مسابقه دهنده خیابانی که توسط یکی از همکاران ثروتمند خود به زندان انداخته شده است , تازه از زندان ازاد شده و در ذهن خود به دنبال انتقام است.
ادامه مطلب و دانلود