ادامه مطلب و دانلود

اکران : Mar 22,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ جنگی http://harfilm.ir/tag/war/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : هند

زبان : هندی

امتیاز : 7.8/10

تعداد رای : 5,253

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 150 دقیقه

کارگردان : Anurag Singh http://harfilm.ir/tag/anurag-singh/

نویسنده : Girish Kohli Anurag Singh

ستارگان : Akshay Kumar http://harfilm.ir/tag/akshay-kumar/ آکشی کومار http://harfilm.ir/tag/akshay-kumar/ Parineeti Chopra http://harfilm.ir/tag/parineeti-chopra/ پرینیتی چوپرا http://harfilm.ir/tag/parineeti-chopra/ Suvinder Vicky

خلاصه داستان خلاصه فیلم زعفرانی : داستان فیلم بر اساس واقعیت میباشد و درباره ی حماسه ی تاریخی است که در جنگ ساراگارهی به وقوع پیوست، و ۲۱ سرباز سیک در مقابل حمله ۱۰ هزار افغان ایستادگی کردند……
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، چین

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 6/10

تعداد رای : 50,899

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 109 دقیقه

کارگردان : Jon Turteltaub http://harfilm.ir/tag/jon-turteltaub/ جان ترتلتاب http://harfilm.ir/tag/jon-turteltaub/

نویسنده : Steve Alten Belle Avery

ستارگان : Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Li Bingbing http://harfilm.ir/tag/li-bingbing/ لی بینگ‌ بینگ http://harfilm.ir/tag/li-bingbing/ Rainn Wilson

خلاصه داستان گروهی از دانشمندان در درازگودال ماریانا گونه‌های جدیدی کشف می‌کنند که بوسیله پرده حرارتی سولفید هیدروژن پوشیده شده‌است. در بین این موجودات، گونه‌ای از یک کوسه غول پیکر به نام مگالودون وجود دارد، موجودی که سال‌ها تصور می‌شد منقرض شده‌است. جوناس تیلور (جیسون استاتهام) کاپیتان نیروی دریایی برای کمک به ایستگاه تحقیقاتی فراخوانده می‌شود، اما …
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.9/10

تعداد رای : 149,015

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 112 دقیقه

کارگردان : Ruben Fleischer http://harfilm.ir/tag/ruben-fleischer/ روبن فلیشر http://harfilm.ir/tag/ruben-fleischer/

نویسنده : Kelly Marcel Will Beall

ستارگان : Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Michelle Williams Jenny Slate

خلاصه داستان ادی بروک یا همان ونوم که در ابتدا به عنوان دشمن مرد عنکبوتی معرفی شد ، با گذشت زمان تبدیل به یک ضدقهرمان می شود که ابرقهرمان ها را همراهی می کند و یا علیه آنها است و…
ادامه مطلب و دانلود

Avengers: Endgame 2019

دوبله فارسی جدید پست ویژه جزو 250 فیلم برتر سینمایی
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.7/10

تعداد رای : 492,078

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 181 دقیقه

کارگردان : Anthony Russo http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ آنتونی روسو http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ Joe Russo http://harfilm.ir/tag/joe-russo/ جوزف روسو http://harfilm.ir/tag/joe-russo/

نویسنده : Anthony Russo Stephen McFeely

ستارگان : Brie Larson http://harfilm.ir/tag/brie-larson/ بری لارسون http://harfilm.ir/tag/brie-larson/ Robert John Downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ رابرت داونی جونیور http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ Chris Evans http://harfilm.ir/tag/chris-evans/ کریس ایوانز http://harfilm.ir/tag/christopher-robert/

خلاصه داستان داستان قسمت چهارم درست پس از بشکن تانوس و ناپدید شدن نیمی از جهان روایت می‌شود. حال گروه انتقام‌جویان که نیمی از اعضایش را از دست داده است ، باید دوباره متحد شده و با کمک یکدیگر ناپدیدشدگان را بازگردانند و آنها را دوباره زنده کنند. اما…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2017

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی - دو زبانه

امتیاز : 5.3/10

تعداد رای : 39,942

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 110 دقیقه

کارگردان : D.J. Caruso

نویسنده : F. Scott Farzier Chad St. John

ستارگان : Vin Diesel http://harfilm.ir/tag/vin-diesel/ وین دیزل http://harfilm.ir/tag/vin-diesel/ Donnie Yen http://harfilm.ir/tag/donnie-yen/ دانی ین http://harfilm.ir/tag/donnie-yen/ Deepika Padukone http://harfilm.ir/tag/deepika-padukone/ دیپیکا پادوکونه http://harfilm.ir/tag/deepika-padukone/

خلاصه داستان داستان فیلم بازگشت ژاندر کیج (ون دیزل) اینبار در مقابل گروهی به سرکردگی ژیانگ (دانی ین) قرار میگیرد تا از دسترسی این گروه به یک سلاح مرگبار با نام جعبه پاندورا جلوگیری کند …
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، ژاپن ، چین

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.6/10

تعداد رای : 52,008

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 132 دقیقه

کارگردان : Michael Dougherty http://harfilm.ir/tag/michael-dougherty/ مایکل دووگرتی http://harfilm.ir/tag/michael-dougherty/

نویسنده : Max Borenstein Michael Dougherty

ستارگان : Kyle Chandler Vera Farmiga Millie Bobby Brown

خلاصه داستان فیلم گودزیلا سلطان هیولاها ; ماجرای فیلم به دنبال تلاش‌های قهرمانانه‌ی سازمان نهان‌جاندارشناسی مونارک است که اعضایش با تنش و درگیری میان هیولاهای غول‌پیکر مواجه می‌شوند. از جمله گودزیلای توانا که با ماترا ، رودان و حریف نهایی‌اش گیدورا شاه سه سر برخورد می کند. هنگامی که این ابرموجودات باستانی که به نظر میرسید افسانه هستند ، دوباره رشد می کنند و ظاهر می‌شوند ، همگی برای برتری رقابت می‌کنند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2014

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : انگلستان, آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.6/10

تعداد رای : 308,755

امتیاز منتقدین : 81/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 134 دقیقه

کارگردان : David Ayer http://harfilm.ir/tag/david-ayer/ دیوید آیر http://harfilm.ir/tag/david-ayer/

نویسنده : David Ayer

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Shia LaBeouf Logan Lerman Michael Peña

خلاصه داستان در آپریل 1945، همان طور که دشمنان آخرین حرکت خود را به سمت نیروهای اروپایی انجام می دهند، یک ارتش جنگی به سرپرستی وارددی و پنج همراهش به یک ماموریت خطرناک در پشت خط دشمن فرستاده می شوند. بدون اسلحه و بدون افراد زیاد، وارددی و گروهش با خطر مرگ در مقابل نازی های آلمانی مواجه می شوند …
ادامه مطلب و دانلود

Hobbs And Shaw 2019

جدید پست ویژه سینمایی
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.5/10

تعداد رای : 1.399

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 123 دقیقه

کارگردان : David Leitch http://harfilm.ir/tag/david-leitch/ دیوید لیچ http://harfilm.ir/tag/david-leitch/

نویسنده : Chris Morgan Gary Scott Thompason

ستارگان : Dwayne Johnson http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ دواین جانسون http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Idris Elba http://harfilm.ir/tag/idris-elba/ ادریس البا http://harfilm.ir/tag/idris-elba/

خلاصه داستان داستان این قسمت از سریع و خشن، دو سال پس از اتفاقات فیلم سرنوشت خشمگین به وقوع می‌پپوندد. مامور باتجربه لوک هابز تصمیم می‌گیرد تا با دوست و رقیب قدیمی‌اش دکارد شاو همکاری کند تا ماموریت یک خلافکار مخوف به نام بریکستون را متوقف کنند که اینها همان تبهکاران فیزیکی پیشرفته سایبری تهدید کننده آینده بشریت هستند و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.5/10

تعداد رای : 28,900

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 107 دقیقه

کارگردان : Brad Peyton http://harfilm.ir/tag/brad-peyton/ برد پیتون http://harfilm.ir/tag/brad-peyton/

نویسنده : Ryan Condal Carlton Cuse

ستارگان : Dwayne Johnson http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ دواین جانسون http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ Naomie Harris Malin Akerman

خلاصه داستان هنگامی که سه هیولای جهش‌ یافته و غول‌پیکر وارد شهر می‌شوند و همه جا را به آشوب می‌کشند ، ارتش وارد عمل می‌شود و به مبارزه با این موجودات می‌پردازد. اما همه چیز از کنترل خارج می‌شود و ارتش نیز شکست می‌خورد. در این بین ، مردی شجاع به طور اتفاقی وارد این ماجرا می‌شود و برای خاتمه دادن به این آشوب تلاش خود را می‌کند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/

کیفیت : BRRip

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : ایالات متحده آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.5

تعداد رای : 2,349

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 130 دقیقه

کارگردان : Chad Stahelski http://harfilm.ir/tag/chad-stahelski/ چاد استاهلسکی http://harfilm.ir/tag/chad-stahelski/

نویسنده : Derek Kolstad,Shay Hatten

ستارگان : Keanu Reeves http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ کیانو ریوز http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ Halle Berry Ian McShane

خلاصه داستان جان ویک 3 ; در این مرحله از جان ویک که ماجرای آن دنباله‌ای بر دو قسمت قبلی این فیلم است ، جان ویک به یک فراری بزرگ تبدیل شده است و همکاران سابق او به دنبال شکاراو هستند. او می‌بایست هر طوری که شده است از این مهلکه جان سالم به در ببرد که...
ادامه مطلب و دانلود