ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، چین

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 6/10

تعداد رای : 50,899

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 109 دقیقه

کارگردان : Jon Turteltaub http://harfilm.ir/tag/jon-turteltaub/ جان ترتلتاب http://harfilm.ir/tag/jon-turteltaub/

نویسنده : Steve Alten Belle Avery

ستارگان : Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Li Bingbing http://harfilm.ir/tag/li-bingbing/ لی بینگ‌ بینگ http://harfilm.ir/tag/li-bingbing/ Rainn Wilson

خلاصه داستان گروهی از دانشمندان در درازگودال ماریانا گونه‌های جدیدی کشف می‌کنند که بوسیله پرده حرارتی سولفید هیدروژن پوشیده شده‌است. در بین این موجودات، گونه‌ای از یک کوسه غول پیکر به نام مگالودون وجود دارد، موجودی که سال‌ها تصور می‌شد منقرض شده‌است. جوناس تیلور (جیسون استاتهام) کاپیتان نیروی دریایی برای کمک به ایستگاه تحقیقاتی فراخوانده می‌شود، اما …
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.9/10

تعداد رای : 149,015

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 112 دقیقه

کارگردان : Ruben Fleischer http://harfilm.ir/tag/ruben-fleischer/ روبن فلیشر http://harfilm.ir/tag/ruben-fleischer/

نویسنده : Kelly Marcel Will Beall

ستارگان : Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Michelle Williams Jenny Slate

خلاصه داستان ادی بروک یا همان ونوم که در ابتدا به عنوان دشمن مرد عنکبوتی معرفی شد ، با گذشت زمان تبدیل به یک ضدقهرمان می شود که ابرقهرمان ها را همراهی می کند و یا علیه آنها است و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، ژاپن ، چین

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.6/10

تعداد رای : 52,008

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 132 دقیقه

کارگردان : Michael Dougherty http://harfilm.ir/tag/michael-dougherty/ مایکل دووگرتی http://harfilm.ir/tag/michael-dougherty/

نویسنده : Max Borenstein Michael Dougherty

ستارگان : Kyle Chandler Vera Farmiga Millie Bobby Brown

خلاصه داستان فیلم گودزیلا سلطان هیولاها ; ماجرای فیلم به دنبال تلاش‌های قهرمانانه‌ی سازمان نهان‌جاندارشناسی مونارک است که اعضایش با تنش و درگیری میان هیولاهای غول‌پیکر مواجه می‌شوند. از جمله گودزیلای توانا که با ماترا ، رودان و حریف نهایی‌اش گیدورا شاه سه سر برخورد می کند. هنگامی که این ابرموجودات باستانی که به نظر میرسید افسانه هستند ، دوباره رشد می کنند و ظاهر می‌شوند ، همگی برای برتری رقابت می‌کنند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/ راز آلود http://harfilm.ir/tag/mysterious/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : HDRip

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.9/10

تعداد رای : 20,871

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 100 دقیقه

کارگردان : Gary Dauberman http://harfilm.ir/tag/gary-dauberman/

نویسنده : Gary Dauberman James Wan

ستارگان : Patrick Wilson http://harfilm.ir/tag/patrick-wilson/ Emily Brobst Mckenna Grace

خلاصه داستان فیلم آنابل 3 2019 ; دو جن شناس داستان یعنی اد و لورین وارن تصمیم می گیرند که برای جلوگیری از ویرانی های بیشتر، عروسک تسخیر شده آنابل را به خانه خودشان بیاورند و آن را در یک اتاق مصنوعی قفل کنند. آن ها برای امنیت بیشتر، عروسک آنابل را در پشت شیشه مقدس قرار می دهند و از یک پیشوای روحانی هم می خواهند که آن را تقدیس کند. با این حال، طولی نمی کشد که آنابل، ارواح خبیث اتاق را بیدار می‌کند چیزی نمی‌گذرد که شبی پر از ترس برای دختر ده ساله آنها به نام جودی و پرستارانش به وجود می‌آید و...
ادامه مطلب و دانلود