ادامه مطلب و دانلود

اکران : July 8,2010

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ رازآلود http://harfilm.ir/tag/mysterious/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.8/10

تعداد رای : 1,504,813

امتیاز منتقدین : 74/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 148 دقیقه

کارگردان : Christopher Nolan http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/ کریستوفر نولان http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/

نویسنده : Christopher Nolan

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Cillian Murphy http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ کیلین مورفی http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ Marion Cotillard http://harfilm.ir/tag/marion-cotillard/

خلاصه داستان «دام کاب» یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز سازمان‌های جاسوسی و شرکت‌های تجاری و چندملیتی است. توانایی او در این است که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب پذیرترین وضعیت است، اسرار کلیدی آنان را از درون رویاهایشان ربوده و در دنیای بیرون از خواب، این اسرار را به خریداران متقاضی عرضه میکند. اما همین امر او را به یک مجرم فراری بین المللی تبدیل کرده است و باعث شده عزیزترین چیزهایش را در این راه از دست بدهد. حال به کاب فرصتی برای آزادی پیشنهاد می شود. او با انجام این ماموریت می تواند زندگی‌اش را پس بگیرد، اما تنها در صورتی که بتواند امری غیر ممکن بنام تلقین را انجام دهد. این بار، کاب و گروهش باید کاری عکس سرقت را انجام دهند: این بار وظیفه آن‌ها دزدیدن ایده‌ نیست، بلکه کاشتن یک ایده جدید در ذهن قربانی می باشد.
ادامه مطلب و دانلود

Shutter Island 2010

جزو 250 فیلم برتر سینمایی
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2010

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ راز آلود http://harfilm.ir/tag/mysterious/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.1/10

تعداد رای : 780,585

امتیاز منتقدین : 63/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 183 دقیقه

کارگردان : Martin Scorsese http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/ مارتین اسکورسیزی http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/

نویسنده : Laeta Kalogridis Steven Knight

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-diCaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-diCaprio/ Mark Ruffalo http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/ Ben Kingsley http://harfilm.ir/tag/ben-kingsley/

خلاصه داستان سال ۱۹۵۴ تدی دنیلز، یک مارشال امریکایی، برای تحقیق در مورد ناپدید شدن یکی از بیماران بیمارستان روانی اشکلیف به جزیره شاتر می رود. تدی با تحقیقات زیرکانه و مهارتش، خیلی زود سر نخی از معما بدست می آورد…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/ راز آلود http://harfilm.ir/tag/mysterious/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : HDRip

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.9/10

تعداد رای : 20,871

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 100 دقیقه

کارگردان : Gary Dauberman http://harfilm.ir/tag/gary-dauberman/

نویسنده : Gary Dauberman James Wan

ستارگان : Patrick Wilson http://harfilm.ir/tag/patrick-wilson/ Emily Brobst Mckenna Grace

خلاصه داستان فیلم آنابل 3 2019 ; دو جن شناس داستان یعنی اد و لورین وارن تصمیم می گیرند که برای جلوگیری از ویرانی های بیشتر، عروسک تسخیر شده آنابل را به خانه خودشان بیاورند و آن را در یک اتاق مصنوعی قفل کنند. آن ها برای امنیت بیشتر، عروسک آنابل را در پشت شیشه مقدس قرار می دهند و از یک پیشوای روحانی هم می خواهند که آن را تقدیس کند. با این حال، طولی نمی کشد که آنابل، ارواح خبیث اتاق را بیدار می‌کند چیزی نمی‌گذرد که شبی پر از ترس برای دختر ده ساله آنها به نام جودی و پرستارانش به وجود می‌آید و...
ادامه مطلب و دانلود