Django Unchained 2012

جزو 250 فیلم برتر سینمایی
Django Unchained 2012ادامه مطلب و دانلود

اکران : December 25,2012

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.5/10

تعداد رای : 970,979

امتیاز منتقدین : 81/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 165 دقیقه

کارگردان : Quentin Tarantino http://harfilm.ir/tag/quentin-tarantino/ کوئنتین تارانتینو http://harfilm.ir/tag/quentin-tarantino/

نویسنده : Quentin Tarantino

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ Jamie Foxx http://harfilm.ir/tag/jamie-foxx/ جیمی فاکس http://harfilm.ir/tag/jamie-foxx/ Christoph Waltz http://harfilm.ir/tag/christoph-waltz/

خلاصه داستان خلاصه فیلم :دکتر کینگ شولتز آزادی یک برده سیاه پوست بنام جنگو را می خرد، و به او کمک می کند تا همسرش را که در چنگ یک مزرعه دار ثروتمند و بی رحم بنام کلوین کندی است، نجات دهد…
ادامه مطلب و دانلود
Edge of Tomorrowادامه مطلب و دانلود

اکران : June 6,2014

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.9/10

تعداد رای : 397,048

امتیاز منتقدین : 71/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 113 دقیقه

کارگردان : Doug Liman http://harfilm.ir/tag/doug-liman/ داگ لیمان http://harfilm.ir/tag/doug-liman/

نویسنده : Christopher McQuarrie

ستارگان : Tom Cruise http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ تام کروز http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ Emily Blunt http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ امیلی بلانت http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ Bill Paxton Brendan Gleeson

خلاصه داستان داستان فیلم درباره ی گروهی از موجودات بیگانه می باشد که قصد انهدام زمین را دارند. ویلیام کیج که یک افسر ارتش هستش بنا به دلایلی مجبور می شود برای دفاع و مبارزه با این موجودات به نیروهای مقاومت بپیوندد. اما کیج ابداً یک سرباز آموزش دیده نیست و حتی توان استفاده مناسب از سلاحی که در اختیارش قرار می دهند را هم ندارد. با اینحال وی به میدان جنگ رفته و بلافاصله توسط موجودات بیگانه کشته می شود. اما در کمال تعجب به واسطه ی روزنه ای که در زمان ایجاد شده به موقعیت پیش از مرگ باز می گردد و بدین شکل تجربه ی جنگی اش با هر بار کشته شدن و یادگیری راه های مبارزه ی درست با دشمنان ارتقاء پیدا می کند اما…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jun 26,2019

ژانر : خانوادگی http://harfilm.ir/tag/family/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ انیمیشن http://harfilm.ir/tag/animation/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 9/10

تعداد رای : 1,939

امتیاز منتقدین :

رده سنی : G

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Josh Cooley http://harfilm.ir/tag/josh-cooley/ جاش کولی http://harfilm.ir/tag/josh-cooley/

نویسنده : Andrew Stanton

ستارگان : Tom Hanks http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ تام هنکس http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ Keanu Reeves http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ کیانو ریوز http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ Christina Hendricks

خلاصه داستان انیمیشن داستان اسباب بازی 4 2019 ; وودی، لایتیر و بقیه باند در سفر جاده ای با بانی و یک اسباب بازی جدید به نام فورک، که سفر پرماجرا تبدیل به یک اتفاق غیرمنتظره می شود، زیرا عجله وودی کمیاب او را به دوست قدیمی خود، بوپپ، منتقل می کند. همانطور که وودی و بو درباره روزهای قدیم بحث می کنند، به زودی متوجه می شوند که آنها از زندگی به عنوان یک اسباب بازی می خواهند که از هم جدا هستند و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : December 22,2000

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.7/10

تعداد رای : 398,898

امتیاز منتقدین : 73/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 144 دقیقه

کارگردان : Robert Zemeckis http://harfilm.ir/tag/robert-zemeckis/ رابرت زمکیس http://harfilm.ir/tag/robert-zemeckis/

نویسنده : William Broyles

ستارگان : Tom Hanks http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ تام هنکس http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ Helen Hunt Paul Sanchez

خلاصه داستان این فیلم در مورد یک مأمور پُست شرکت فدرال اکسپرس است که بر اثر سقوط هواپیمایش در یک جزیره‌ی دور افتاده، به تنهایی زندگی می‌کند.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : خانوادگی http://harfilm.ir/tag/family/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ انیمیشن http://harfilm.ir/tag/animation/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 6.5/10

تعداد رای : 13,771

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG

مدت زمان : 78 دقیقه

کارگردان : Chris Renaud http://harfilm.ir/tag/chris-renaud/

نویسنده : Brian Lynch

ستارگان : Patton Oswalt Eric Stonestreet Kevin Hart

خلاصه داستان داستان این انیمیشن در ادامه قسمت اول است و دوباره شاهد ماجراها و اتفاقاتی که برای مکس شخصیت سگ این فیلم انیمیشنی و دوستانش رخ می‌دهد ، خواهیم بود و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : خانوادگی http://harfilm.ir/tag/family/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ موزیکال http://harfilm.ir/tag/songs-movie/

کیفیت : WEB-DL

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.4/10

تعداد رای : 88,809

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG

مدت زمان : 128 دقیقه

کارگردان : Guy Ritchie http://harfilm.ir/tag/guy-ritchie/ گای ریچی http://harfilm.ir/tag/guy-ritchie/

نویسنده : Guy Ritchie John August

ستارگان : Will Smith http://harfilm.ir/tag/will-smith/ ویل اسمیت http://harfilm.ir/tag/will-smith/ Mena Massoud http://harfilm.ir/tag/mena-massoud/ مینا مسعود http://harfilm.ir/tag/mena-massoud/ Naomi Scott http://harfilm.ir/tag/naomi-scott/ نیومی اسکات http://harfilm.ir/tag/naomi-scott/

خلاصه داستان فیلم علاءالدین 2019 ; این فیلم بر اساس انیمیشنی کلاسیک به نام علاءالدین و با برداشتی آزاد از داستان‌های هزار و یک شب ساخته شده است. علاءالدین ، ماجراهای پسری فقیر و سرگردان را روایت می‎کند که در خیابان‎های شهر آگرابا از مغازه‎ها دزدی می‎کند. اما پس از اینکه او به طور اتفاقی یک چراغ جادوی اسرارآمیر را پیدا می‎کند ، زندگیش دگرگون می‎گردد. صدراعظم که تشنه‌ی قدرت است برای به دست آوردن این چراغ جادویی با علاءالدین مبارزه می‌کند که می‌تواند حتی بزرگترین آرزوهایشان را برآورده سازد و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2017

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی - دو زبانه

امتیاز : 5.3/10

تعداد رای : 39,942

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 110 دقیقه

کارگردان : D.J. Caruso

نویسنده : F. Scott Farzier Chad St. John

ستارگان : Vin Diesel http://harfilm.ir/tag/vin-diesel/ وین دیزل http://harfilm.ir/tag/vin-diesel/ Donnie Yen http://harfilm.ir/tag/donnie-yen/ دانی ین http://harfilm.ir/tag/donnie-yen/ Deepika Padukone http://harfilm.ir/tag/deepika-padukone/ دیپیکا پادوکونه http://harfilm.ir/tag/deepika-padukone/

خلاصه داستان داستان فیلم بازگشت ژاندر کیج (ون دیزل) اینبار در مقابل گروهی به سرکردگی ژیانگ (دانی ین) قرار میگیرد تا از دسترسی این گروه به یک سلاح مرگبار با نام جعبه پاندورا جلوگیری کند …
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.5/10

تعداد رای : 28,900

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 107 دقیقه

کارگردان : Brad Peyton http://harfilm.ir/tag/brad-peyton/ برد پیتون http://harfilm.ir/tag/brad-peyton/

نویسنده : Ryan Condal Carlton Cuse

ستارگان : Dwayne Johnson http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ دواین جانسون http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ Naomie Harris Malin Akerman

خلاصه داستان هنگامی که سه هیولای جهش‌ یافته و غول‌پیکر وارد شهر می‌شوند و همه جا را به آشوب می‌کشند ، ارتش وارد عمل می‌شود و به مبارزه با این موجودات می‌پردازد. اما همه چیز از کنترل خارج می‌شود و ارتش نیز شکست می‌خورد. در این بین ، مردی شجاع به طور اتفاقی وارد این ماجرا می‌شود و برای خاتمه دادن به این آشوب تلاش خود را می‌کند و…
ادامه مطلب و دانلود