Edge of Tomorrowادامه مطلب و دانلود

اکران : June 6,2014

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.9/10

تعداد رای : 397,048

امتیاز منتقدین : 71/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 113 دقیقه

کارگردان : Doug Liman http://harfilm.ir/tag/doug-liman/ داگ لیمان http://harfilm.ir/tag/doug-liman/

نویسنده : Christopher McQuarrie

ستارگان : Tom Cruise http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ تام کروز http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ Emily Blunt http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ امیلی بلانت http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ Bill Paxton Brendan Gleeson

خلاصه داستان داستان فیلم درباره ی گروهی از موجودات بیگانه می باشد که قصد انهدام زمین را دارند. ویلیام کیج که یک افسر ارتش هستش بنا به دلایلی مجبور می شود برای دفاع و مبارزه با این موجودات به نیروهای مقاومت بپیوندد. اما کیج ابداً یک سرباز آموزش دیده نیست و حتی توان استفاده مناسب از سلاحی که در اختیارش قرار می دهند را هم ندارد. با اینحال وی به میدان جنگ رفته و بلافاصله توسط موجودات بیگانه کشته می شود. اما در کمال تعجب به واسطه ی روزنه ای که در زمان ایجاد شده به موقعیت پیش از مرگ باز می گردد و بدین شکل تجربه ی جنگی اش با هر بار کشته شدن و یادگیری راه های مبارزه ی درست با دشمنان ارتقاء پیدا می کند اما…
ادامه مطلب و دانلود
The Mechanic 2011ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 13,2011

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 4/10

تعداد رای : 753

امتیاز منتقدین : 27/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 93 دقیقه

کارگردان : Simon West http://harfilm.ir/tag/simon-west/ سایمون وست http://harfilm.ir/tag/simon-west/

نویسنده : Lewis John Carlino

ستارگان : Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Donald Sutherland Ben Foster

خلاصه داستان آرتور بشاپ یک قاتل حرفه ای است که تخصص و خدمات منحصر به فرد خود را در اختیار یک کمپانی گذاشته؛ کمپانی ای که گروهی از تبهکاران سطح بالا آن را اداره می کنند. بیشاپ یک حرفه ای کمال گراست که دوست دارد برای کشتن قربانیان اش سناریوهای ظریف و پیچیده طراحی کند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : ُSeptember 9,2015

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 7/10

تعداد رای : 75,366

امتیاز منتقدین : 65/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 131 دقیقه

کارگردان : Brian Helgeland http://harfilm.ir/tag/brian-helgeland/ برایان هالگلند http://harfilm.ir/tag/brian-helgeland/

نویسنده : Brian Helgeland

ستارگان : Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Emily Browning Taron Egerton Christopher Eccleston

خلاصه داستان فیلم «افسانه» حول رِجی و رانی کِری ، دو خلافکار دهه‌ ی شصت انگلستان می چرخد. این دو برادر دوقلو را منفورترین و البته پرسروصداترین خلافکاران تاریخ بریتانیا می‌خوانند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : July 8,2010

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ رازآلود http://harfilm.ir/tag/mysterious/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.8/10

تعداد رای : 1,504,813

امتیاز منتقدین : 74/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 148 دقیقه

کارگردان : Christopher Nolan http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/ کریستوفر نولان http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/

نویسنده : Christopher Nolan

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Cillian Murphy http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ کیلین مورفی http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ Marion Cotillard http://harfilm.ir/tag/marion-cotillard/

خلاصه داستان «دام کاب» یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز سازمان‌های جاسوسی و شرکت‌های تجاری و چندملیتی است. توانایی او در این است که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب پذیرترین وضعیت است، اسرار کلیدی آنان را از درون رویاهایشان ربوده و در دنیای بیرون از خواب، این اسرار را به خریداران متقاضی عرضه میکند. اما همین امر او را به یک مجرم فراری بین المللی تبدیل کرده است و باعث شده عزیزترین چیزهایش را در این راه از دست بدهد. حال به کاب فرصتی برای آزادی پیشنهاد می شود. او با انجام این ماموریت می تواند زندگی‌اش را پس بگیرد، اما تنها در صورتی که بتواند امری غیر ممکن بنام تلقین را انجام دهد. این بار، کاب و گروهش باید کاری عکس سرقت را انجام دهند: این بار وظیفه آن‌ها دزدیدن ایده‌ نیست، بلکه کاشتن یک ایده جدید در ذهن قربانی می باشد.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : March 14,2014

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.5/10

تعداد رای : 137,035

امتیاز منتقدین : 39/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 130 دقیقه

کارگردان : Scott Waugh http://harfilm.ir/tag/scott-waugh/ اسکات وا http://harfilm.ir/tag/scott-waugh/

نویسنده : George Gatins John Gatins

ستارگان : Aaron Paul http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ آرون پال http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ Dominic Cooper http://harfilm.ir/tag/dominic-cooper/ دومینیک کوپر http://harfilm.ir/tag/dominic-cooper/ Chillie Mo

خلاصه داستان یک مسابقه دهنده خیابانی که توسط یکی از همکاران ثروتمند خود به زندان انداخته شده است , تازه از زندان ازاد شده و در ذهن خود به دنبال انتقام است.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 14,2004

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا, انگلستان

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 7.2/10

تعداد رای : 385,260

امتیاز منتقدین : 56/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 196 دقیقه

کارگردان : Wolfgang Petersen http://harfilm.ir/tag/wolfgang-petersen/ ولفگانگ پترسن http://harfilm.ir/tag/wolfgang-petersen/

نویسنده : David Benioff

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Eric Bana http://harfilm.ir/tag/eric-bana/ اریک بانا http://harfilm.ir/tag/eric-bana/ Orlando Bloom http://harfilm.ir/tag/orlando-bloom/ اورلاندو بلوم http://harfilm.ir/tag/orlando-bloom/

خلاصه داستان هکتور و پاریس شاهزادگان تروآ در ایالت اسپارتا مهمان هستند. شاه اسپارتا منلائوس همسری زیبا به نام هلن دارد که دل پاریس جوان را ربوده است. زمان برگشتن، پاریس مخفیانه هلن را از قصر دزدیده و با خود به تروا می برد. فرار هلن بهانه ای می شود تا آگاممنون، پادشاه قدرت طلب یونان با هزاران کشتی جنگی به شهر قلعه مانند تروا حمله کند...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Oct 02,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، برزیل

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : James Gray http://harfilm.ir/tag/james-gray/ جیمز گری http://harfilm.ir/tag/james-gray/

نویسنده : James Gray Ethan Gross

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Tommy Lee Jones http://harfilm.ir/tag/tommy-lee-jones/ Donald Sutherland

خلاصه داستان روی مک‌ براید قرار است در جستجوی پدر خود که بیست سال پیش در مأموریتی یک‌ طرفه به سیاره نپتون سفر کرده بود تا نشانه‌هایی از حیات موجودات بیگانه بیابد، سفری دور و دراز را آغاز کند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.9/10

تعداد رای : 149,015

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 112 دقیقه

کارگردان : Ruben Fleischer http://harfilm.ir/tag/ruben-fleischer/ روبن فلیشر http://harfilm.ir/tag/ruben-fleischer/

نویسنده : Kelly Marcel Will Beall

ستارگان : Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Michelle Williams Jenny Slate

خلاصه داستان ادی بروک یا همان ونوم که در ابتدا به عنوان دشمن مرد عنکبوتی معرفی شد ، با گذشت زمان تبدیل به یک ضدقهرمان می شود که ابرقهرمان ها را همراهی می کند و یا علیه آنها است و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ زندگینامه http://harfilm.ir/tag/biography/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Martin Scorsese http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/ مارتین اسکورسیزی http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/

نویسنده : Steven Zaillian

ستارگان : Al Pacino http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ آل پاچینو http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ Robert De Niro http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ رابرت دنیرو http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ Joe Pesci Harvey Keitel

خلاصه داستان مرد ایرلندی ، فیلمی بیوگرافی و جنایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با هنرنمایی آل پاچینو و رابرت دنیرو می‌باشد. این فیلم داستان یک تبهکار حرفه‌ای ایرلندی به نام فرانک شیران را به تصویر می‌کشد. او یک آدمکش حرفه‌ای بود که جیمی هافا رئیس اتحادیه‌ی کارگران آمریکا را به قتل رساند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2017

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی - دو زبانه

امتیاز : 5.3/10

تعداد رای : 39,942

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 110 دقیقه

کارگردان : D.J. Caruso

نویسنده : F. Scott Farzier Chad St. John

ستارگان : Vin Diesel http://harfilm.ir/tag/vin-diesel/ وین دیزل http://harfilm.ir/tag/vin-diesel/ Donnie Yen http://harfilm.ir/tag/donnie-yen/ دانی ین http://harfilm.ir/tag/donnie-yen/ Deepika Padukone http://harfilm.ir/tag/deepika-padukone/ دیپیکا پادوکونه http://harfilm.ir/tag/deepika-padukone/

خلاصه داستان داستان فیلم بازگشت ژاندر کیج (ون دیزل) اینبار در مقابل گروهی به سرکردگی ژیانگ (دانی ین) قرار میگیرد تا از دسترسی این گروه به یک سلاح مرگبار با نام جعبه پاندورا جلوگیری کند …
ادامه مطلب و دانلود