فیلم Spider Man Far from Home 2019ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 05,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8/10

تعداد رای : 93,260

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 114 دقیقه

کارگردان : Jon Watts http://harfilm.ir/tag/jon-watts/ جان واتس http://harfilm.ir/tag/jon-watts/

نویسنده : Steve Ditko Stan Lee

ستارگان : Tom Holland http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ تام هالند http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ Samuel Leroy Jackson http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ ساموئل ال جکسون http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ Zendaya

خلاصه داستان این فیلم در واقع دنباله‌ای بر فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه محسوب می‌شود و همچنین بیست و سومین فیلم در دنیای سینمایی مارول می باشد و ماجرای آن از این قرار است که ، پیتر پارکر که به همراه دوستانش به تعطیلات تابستانه در اروپا رفته است که در آنجا با تهدیدی جدید و بسیار متفاوت به نام مستریو مواجه می‌شود، از هم روی، اسپایدرمن سعی می‌کند تا به کمک "نیک فیوری" جان مردم را نجات دهد و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 10,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/

کیفیت : WEB-DL

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : هندوستان

زبان : هندی

امتیاز : 2.2/10

تعداد رای : 10,862

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 145 دقیقه

کارگردان : Punit Malhotra http://harfilm.ir/tag/punit-malhotra/

نویسنده : Karan Johar Arshad Sayed

ستارگان : Tara Sutaria http://harfilm.ir/tag/tara-sutaria/ تارا سوتاریا http://harfilm.ir/tag/tara-sutaria/ Tiger Shroff http://harfilm.ir/tag/tiger-shroff/ تایگر شروف http://harfilm.ir/tag/tiger-shroff/ Will Smith

خلاصه داستان داستان این فیلم درباره‌ی یک دانشجو می‌باشد که باید برای برنده شدن در یک مسابقه در دانشگاه و همینطور زورگویی‌های سایر دانشجوها به تمرین و آماده کردن خود بپردازد و همینطور باید در مقابل موانعی که بر سر راهش قرار می‌گیرند نیز ایستادگی کند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jun 26,2019

ژانر : خانوادگی http://harfilm.ir/tag/family/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ انیمیشن http://harfilm.ir/tag/animation/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 9/10

تعداد رای : 1,939

امتیاز منتقدین :

رده سنی : G

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Josh Cooley http://harfilm.ir/tag/josh-cooley/ جاش کولی http://harfilm.ir/tag/josh-cooley/

نویسنده : Andrew Stanton

ستارگان : Tom Hanks http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ تام هنکس http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ Keanu Reeves http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ کیانو ریوز http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ Christina Hendricks

خلاصه داستان انیمیشن داستان اسباب بازی 4 2019 ; وودی، لایتیر و بقیه باند در سفر جاده ای با بانی و یک اسباب بازی جدید به نام فورک، که سفر پرماجرا تبدیل به یک اتفاق غیرمنتظره می شود، زیرا عجله وودی کمیاب او را به دوست قدیمی خود، بوپپ، منتقل می کند. همانطور که وودی و بو درباره روزهای قدیم بحث می کنند، به زودی متوجه می شوند که آنها از زندگی به عنوان یک اسباب بازی می خواهند که از هم جدا هستند و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 24,2019

ژانر : کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.4/10

تعداد رای : 32,114

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 102 دقیقه

کارگردان : Olivia Wilde http://harfilm.ir/tag/olivia-wilde/

نویسنده : Sarah Haskins

ستارگان : Billie Lourd Kaitlyn Dever Lisa Kudrow Skyler Gisondo

خلاصه داستان بوک اسمارت، فیلمی کمدی به عنوان اولین تجربه کارگردانی فیلم بلند اولیویا وایلد است. فیلمنامه‌ توسط 4 نفر نوشته شده است و ویل فرل و آدام مک‌کی از تهیه کنندگان هستند. کیتلین دیور، جسیکا ویلیامز، ویل فورته، لیسا کودرو و جیسون سودیکیس از بازیگران این فیلم می‌باشند. در آستانه فارغ التحصیلی، دو ستاره که بهترین دوست یکدیگر هستند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jun 14,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 5.6/10

تعداد رای : 41,775

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 105 دقیقه

کارگردان : Gary Gray http://harfilm.ir/tag/gary-gray/

نویسنده : Matt Holloway Art Marcum

ستارگان : Tessa Thompson http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ تسا تامپسون http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ Chris Hemsworth http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ کریس همسورث http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ Rebecca Ferguson

خلاصه داستان مردان سیاهپوش بین‌المللی 2019 ; این فیلم روایتگر داستان گروهی ویژه‌ از تیم مامورین ویژه‌ی لندن می‌باشد که وارد جریان یک پرونده‌ی جنایی اسرارآمیز می‌شوند که به منظور مقابله کردن و حلش ، آنها مجبور خواهند بود به سرتاسر دنیا سفر کنند که...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : خانوادگی http://harfilm.ir/tag/family/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ انیمیشن http://harfilm.ir/tag/animation/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 6.5/10

تعداد رای : 13,771

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG

مدت زمان : 78 دقیقه

کارگردان : Chris Renaud http://harfilm.ir/tag/chris-renaud/

نویسنده : Brian Lynch

ستارگان : Patton Oswalt Eric Stonestreet Kevin Hart

خلاصه داستان داستان این انیمیشن در ادامه قسمت اول است و دوباره شاهد ماجراها و اتفاقاتی که برای مکس شخصیت سگ این فیلم انیمیشنی و دوستانش رخ می‌دهد ، خواهیم بود و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 1395

ژانر : کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ اجتماعی http://harfilm.ir/tag/social/

کیفیت : DVDRip

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : ایران

زبان : فارسی

امتیاز :

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : 13

مدت زمان : 88 دقیقه

کارگردان : مصطفی کیایی http://harfilm.ir/tag/mostafa-kiayee/

نویسنده : مصطفی کیایی مهیار شاهرخی

ستارگان : بهرام رادان http://harfilm.ir/tag/bahram-radan/ محسن کیایی http://harfilm.ir/tag/mohsen-kiayee/ سحر دولتشاهی http://harfilm.ir/tag/sahar-dolatshahi/

خلاصه داستان بارکد فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی و نویسندگی مصطفی کیایی و مهیار شاهرخی محصول سال 1394 است. فیلم بارکد در زمان اکران به عنوان پرفروشترین فیلم سینمای ایران شناخته شد. پشت هر آدمی داستانی هست و پشت هر داستانی یه آدم، بهتره قبل از هر قضاوتی یکم صبر داشته باشیم …
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : انگلستان, آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.9/10

تعداد رای : 17,555

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 157 دقیقه

کارگردان : Quentin Tarantino http://harfilm.ir/tag/quentin-tarantino/ کوئنتین تارانتینو http://harfilm.ir/tag/quentin-tarantino/

نویسنده : Quentin Tarantino

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Al Pacino http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ آل پاچینو http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ Margot Robbie http://harfilm.ir/tag/margot-robbie/ مارگو رابی http://harfilm.ir/tag/margot-robbie/

خلاصه داستان فیلم روزی روزگاری در هالیوود : ماجرای جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو در تابستان سال 1969 و در شهر لس آنجلس جریان دارد. یک ستاره‎ی تلویزیون ساکن شهر لس آنجلس که شهرتش کم شده است ، همراه با بدلکارش سعی می‎کنند تا در آخرین سال‎های طلایی هالیوود در دهه‎ی 60 میلادی به شهرت و موفقیت دست پیدا کنند که...
ادامه مطلب و دانلود