ادامه مطلب و دانلود

اکران : March 3,2017

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.8/10

تعداد رای : 124,736

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 122 دقیقه

کارگردان : Chad Stahelski http://harfilm.ir/tag/chad-stahelski/ چاد استاهلسکی http://harfilm.ir/tag/chad-stahelski/

نویسنده : Derek Kolstad

ستارگان : Keanu Reeves http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ کیانو ریوز http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ Riccardo Scamarcio Ian McShane

خلاصه داستان آدم کش افسانه ای، “جان ویک” (کیانو ریوز) پس از اتفاقات قسمت قبل، که منجر به بازنشستگی اجباری او شد، حال در صدد کمک به همکار سابقش، به رم سفر می کند. او در آنجا باید با خطرناک ترین قاتلان دنیا روبرو شود.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : March 14,2014

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.5/10

تعداد رای : 137,035

امتیاز منتقدین : 39/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 130 دقیقه

کارگردان : Scott Waugh http://harfilm.ir/tag/scott-waugh/ اسکات وا http://harfilm.ir/tag/scott-waugh/

نویسنده : George Gatins John Gatins

ستارگان : Aaron Paul http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ آرون پال http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ Dominic Cooper http://harfilm.ir/tag/dominic-cooper/ دومینیک کوپر http://harfilm.ir/tag/dominic-cooper/ Chillie Mo

خلاصه داستان یک مسابقه دهنده خیابانی که توسط یکی از همکاران ثروتمند خود به زندان انداخته شده است , تازه از زندان ازاد شده و در ذهن خود به دنبال انتقام است.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 14,2004

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا, انگلستان

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 7.2/10

تعداد رای : 385,260

امتیاز منتقدین : 56/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 196 دقیقه

کارگردان : Wolfgang Petersen http://harfilm.ir/tag/wolfgang-petersen/ ولفگانگ پترسن http://harfilm.ir/tag/wolfgang-petersen/

نویسنده : David Benioff

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Eric Bana http://harfilm.ir/tag/eric-bana/ اریک بانا http://harfilm.ir/tag/eric-bana/ Orlando Bloom http://harfilm.ir/tag/orlando-bloom/ اورلاندو بلوم http://harfilm.ir/tag/orlando-bloom/

خلاصه داستان هکتور و پاریس شاهزادگان تروآ در ایالت اسپارتا مهمان هستند. شاه اسپارتا منلائوس همسری زیبا به نام هلن دارد که دل پاریس جوان را ربوده است. زمان برگشتن، پاریس مخفیانه هلن را از قصر دزدیده و با خود به تروا می برد. فرار هلن بهانه ای می شود تا آگاممنون، پادشاه قدرت طلب یونان با هزاران کشتی جنگی به شهر قلعه مانند تروا حمله کند...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 24,2019

ژانر : کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.4/10

تعداد رای : 32,114

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 102 دقیقه

کارگردان : Olivia Wilde http://harfilm.ir/tag/olivia-wilde/

نویسنده : Sarah Haskins

ستارگان : Billie Lourd Kaitlyn Dever Lisa Kudrow Skyler Gisondo

خلاصه داستان بوک اسمارت، فیلمی کمدی به عنوان اولین تجربه کارگردانی فیلم بلند اولیویا وایلد است. فیلمنامه‌ توسط 4 نفر نوشته شده است و ویل فرل و آدام مک‌کی از تهیه کنندگان هستند. کیتلین دیور، جسیکا ویلیامز، ویل فورته، لیسا کودرو و جیسون سودیکیس از بازیگران این فیلم می‌باشند. در آستانه فارغ التحصیلی، دو ستاره که بهترین دوست یکدیگر هستند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jun 14,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 5.6/10

تعداد رای : 41,775

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 105 دقیقه

کارگردان : Gary Gray http://harfilm.ir/tag/gary-gray/

نویسنده : Matt Holloway Art Marcum

ستارگان : Tessa Thompson http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ تسا تامپسون http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ Chris Hemsworth http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ کریس همسورث http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ Rebecca Ferguson

خلاصه داستان مردان سیاهپوش بین‌المللی 2019 ; این فیلم روایتگر داستان گروهی ویژه‌ از تیم مامورین ویژه‌ی لندن می‌باشد که وارد جریان یک پرونده‌ی جنایی اسرارآمیز می‌شوند که به منظور مقابله کردن و حلش ، آنها مجبور خواهند بود به سرتاسر دنیا سفر کنند که...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 12,2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6/10

تعداد رای : 28,481

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 102 دقیقه

کارگردان : Rawson Marshall Thurber http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/ راوسون مارشال تربر http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/

نویسنده : Rawson Marshall Thurber

ستارگان : Dwayne Johnson http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ دواین جانسون http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ Pablo Schreiber Neve Campbell

خلاصه داستان آسمان خراش ، یک فیلم در سبک اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۱۸ . در این فیلم دواین جانسون بازیگر بسیار مطرح و معروف سینمای جهان به ایفای نقش می‌پردازد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، یک مامور سابق پلیس به نام ویل فورد باید خانواده‌اش را از آتش‌سوزی مهیبی که در بلندترین ساختمان جهان رخ داده است ، نجات دهد و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : December 22,2000

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.7/10

تعداد رای : 398,898

امتیاز منتقدین : 73/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 144 دقیقه

کارگردان : Robert Zemeckis http://harfilm.ir/tag/robert-zemeckis/ رابرت زمکیس http://harfilm.ir/tag/robert-zemeckis/

نویسنده : William Broyles

ستارگان : Tom Hanks http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ تام هنکس http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ Helen Hunt Paul Sanchez

خلاصه داستان این فیلم در مورد یک مأمور پُست شرکت فدرال اکسپرس است که بر اثر سقوط هواپیمایش در یک جزیره‌ی دور افتاده، به تنهایی زندگی می‌کند.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 4,2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.5/10

تعداد رای : 689,852

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 149 دقیقه

کارگردان : Anthony Russo http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ آنتونی روسو http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ Joe Russo http://harfilm.ir/tag/joe-russo/ جوزف روسو http://harfilm.ir/tag/joe-russo/

نویسنده : Stephen McFeely Christopher Markus

ستارگان : Robert John Downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ رابرت داونی جونیور http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ Chris Evans http://harfilm.ir/tag/chris-evans/ کریس ایوانز http://harfilm.ir/tag/christopher-robert/ Mark Ruffalo http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/ مارک رافلو http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/

خلاصه داستان انتقام‌جویان که از هم گسسته‌اند، دوباره با هم متحد می‌شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه‌ی سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر فضا، زمان و واقعیت است ، مقابله کنند. اما…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 1394

ژانر : اجتماعی http://harfilm.ir/tag/social/

کیفیت : DVDRip

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : ایران

زبان : فارسی

امتیاز :

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 109 دقیقه

کارگردان : بهروز شعیبی

نویسنده : مسعود احمدیان

ستارگان : مهدی هاشمی http://harfilm.ir/tag/mehdi-hashemi/ هانیه توسلی http://harfilm.ir/tag/hanieh-tavassoli/ پدرام شریفی بهنوش طباطبایی آتیلا پسیانی

خلاصه داستان پایان یک سکوت طولانی! امیر و هما پس از مدتی یکدیگر را می یابند در حالیکه یک انتخاب بیشتر ندارند؛ سیانور یا زندگی! و آن ها زندگی را انتخاب می کنند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Mar 22,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ جنگی http://harfilm.ir/tag/war/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : هند

زبان : هندی

امتیاز : 7.8/10

تعداد رای : 5,253

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 150 دقیقه

کارگردان : Anurag Singh http://harfilm.ir/tag/anurag-singh/

نویسنده : Girish Kohli Anurag Singh

ستارگان : Akshay Kumar http://harfilm.ir/tag/akshay-kumar/ آکشی کومار http://harfilm.ir/tag/akshay-kumar/ Parineeti Chopra http://harfilm.ir/tag/parineeti-chopra/ پرینیتی چوپرا http://harfilm.ir/tag/parineeti-chopra/ Suvinder Vicky

خلاصه داستان خلاصه فیلم زعفرانی : داستان فیلم بر اساس واقعیت میباشد و درباره ی حماسه ی تاریخی است که در جنگ ساراگارهی به وقوع پیوست، و ۲۱ سرباز سیک در مقابل حمله ۱۰ هزار افغان ایستادگی کردند……
ادامه مطلب و دانلود