ادامه مطلب و دانلود

اکران : Feb 04,2008

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.8/10

تعداد رای : 516,753

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 166 دقیقه

کارگردان : David Fincher http://harfilm.ir/tag/david-fincher/ دیوید فینچر http://harfilm.ir/tag/david-fincher/

نویسنده : Eric Roth

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Cate Blanchett http://harfilm.ir/tag/cate-blanchett/ کیت بلانشت http://harfilm.ir/tag/cate-blanchett/ Taraji Penda Henson

خلاصه داستان فیلم داستان بنجامین باتن را روایت می کند، مردی که برعکس دیگران، وقتی که به دنیا آمده ظاهری پیر دارد و هرچه از سنش می گذرد جوان‌تر میشود و همین موضوع عواقب عجیب و غریبی برای او در پی دارد.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : ُSeptember 9,2015

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 7/10

تعداد رای : 75,366

امتیاز منتقدین : 65/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 131 دقیقه

کارگردان : Brian Helgeland http://harfilm.ir/tag/brian-helgeland/ برایان هالگلند http://harfilm.ir/tag/brian-helgeland/

نویسنده : Brian Helgeland

ستارگان : Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Emily Browning Taron Egerton Christopher Eccleston

خلاصه داستان فیلم «افسانه» حول رِجی و رانی کِری ، دو خلافکار دهه‌ ی شصت انگلستان می چرخد. این دو برادر دوقلو را منفورترین و البته پرسروصداترین خلافکاران تاریخ بریتانیا می‌خوانند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Oct 11,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Vince Gilligan http://harfilm.ir/tag/vince-gilligan/ وینس گیلیگان http://harfilm.ir/tag/vince-gilligan/

نویسنده : Vince Gilligan

ستارگان : Aaron Paul http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ آرون پال http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ Charles Baker

خلاصه داستان در خلاصه این فیلم آمده در سایه فرار دراماتیک «جسی پینکمن» از اسارت، او حالا باید با گذشته خود کنار بیاید تا بتواند آینده‌ای برای خود بسازد.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : July 8,2010

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ رازآلود http://harfilm.ir/tag/mysterious/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.8/10

تعداد رای : 1,504,813

امتیاز منتقدین : 74/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 148 دقیقه

کارگردان : Christopher Nolan http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/ کریستوفر نولان http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/

نویسنده : Christopher Nolan

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Cillian Murphy http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ کیلین مورفی http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ Marion Cotillard http://harfilm.ir/tag/marion-cotillard/

خلاصه داستان «دام کاب» یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز سازمان‌های جاسوسی و شرکت‌های تجاری و چندملیتی است. توانایی او در این است که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب پذیرترین وضعیت است، اسرار کلیدی آنان را از درون رویاهایشان ربوده و در دنیای بیرون از خواب، این اسرار را به خریداران متقاضی عرضه میکند. اما همین امر او را به یک مجرم فراری بین المللی تبدیل کرده است و باعث شده عزیزترین چیزهایش را در این راه از دست بدهد. حال به کاب فرصتی برای آزادی پیشنهاد می شود. او با انجام این ماموریت می تواند زندگی‌اش را پس بگیرد، اما تنها در صورتی که بتواند امری غیر ممکن بنام تلقین را انجام دهد. این بار، کاب و گروهش باید کاری عکس سرقت را انجام دهند: این بار وظیفه آن‌ها دزدیدن ایده‌ نیست، بلکه کاشتن یک ایده جدید در ذهن قربانی می باشد.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jun 26,2019

ژانر : خانوادگی http://harfilm.ir/tag/family/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ انیمیشن http://harfilm.ir/tag/animation/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 9/10

تعداد رای : 1,939

امتیاز منتقدین :

رده سنی : G

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Josh Cooley http://harfilm.ir/tag/josh-cooley/ جاش کولی http://harfilm.ir/tag/josh-cooley/

نویسنده : Andrew Stanton

ستارگان : Tom Hanks http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ تام هنکس http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ Keanu Reeves http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ کیانو ریوز http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ Christina Hendricks

خلاصه داستان انیمیشن داستان اسباب بازی 4 2019 ; وودی، لایتیر و بقیه باند در سفر جاده ای با بانی و یک اسباب بازی جدید به نام فورک، که سفر پرماجرا تبدیل به یک اتفاق غیرمنتظره می شود، زیرا عجله وودی کمیاب او را به دوست قدیمی خود، بوپپ، منتقل می کند. همانطور که وودی و بو درباره روزهای قدیم بحث می کنند، به زودی متوجه می شوند که آنها از زندگی به عنوان یک اسباب بازی می خواهند که از هم جدا هستند و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : March 3,2017

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.8/10

تعداد رای : 124,736

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 122 دقیقه

کارگردان : Chad Stahelski http://harfilm.ir/tag/chad-stahelski/ چاد استاهلسکی http://harfilm.ir/tag/chad-stahelski/

نویسنده : Derek Kolstad

ستارگان : Keanu Reeves http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ کیانو ریوز http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ Riccardo Scamarcio Ian McShane

خلاصه داستان آدم کش افسانه ای، “جان ویک” (کیانو ریوز) پس از اتفاقات قسمت قبل، که منجر به بازنشستگی اجباری او شد، حال در صدد کمک به همکار سابقش، به رم سفر می کند. او در آنجا باید با خطرناک ترین قاتلان دنیا روبرو شود.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : March 14,2014

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.5/10

تعداد رای : 137,035

امتیاز منتقدین : 39/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 130 دقیقه

کارگردان : Scott Waugh http://harfilm.ir/tag/scott-waugh/ اسکات وا http://harfilm.ir/tag/scott-waugh/

نویسنده : George Gatins John Gatins

ستارگان : Aaron Paul http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ آرون پال http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ Dominic Cooper http://harfilm.ir/tag/dominic-cooper/ دومینیک کوپر http://harfilm.ir/tag/dominic-cooper/ Chillie Mo

خلاصه داستان یک مسابقه دهنده خیابانی که توسط یکی از همکاران ثروتمند خود به زندان انداخته شده است , تازه از زندان ازاد شده و در ذهن خود به دنبال انتقام است.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 14,2004

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا, انگلستان

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 7.2/10

تعداد رای : 385,260

امتیاز منتقدین : 56/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 196 دقیقه

کارگردان : Wolfgang Petersen http://harfilm.ir/tag/wolfgang-petersen/ ولفگانگ پترسن http://harfilm.ir/tag/wolfgang-petersen/

نویسنده : David Benioff

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Eric Bana http://harfilm.ir/tag/eric-bana/ اریک بانا http://harfilm.ir/tag/eric-bana/ Orlando Bloom http://harfilm.ir/tag/orlando-bloom/ اورلاندو بلوم http://harfilm.ir/tag/orlando-bloom/

خلاصه داستان هکتور و پاریس شاهزادگان تروآ در ایالت اسپارتا مهمان هستند. شاه اسپارتا منلائوس همسری زیبا به نام هلن دارد که دل پاریس جوان را ربوده است. زمان برگشتن، پاریس مخفیانه هلن را از قصر دزدیده و با خود به تروا می برد. فرار هلن بهانه ای می شود تا آگاممنون، پادشاه قدرت طلب یونان با هزاران کشتی جنگی به شهر قلعه مانند تروا حمله کند...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 24,2019

ژانر : کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.4/10

تعداد رای : 32,114

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 102 دقیقه

کارگردان : Olivia Wilde http://harfilm.ir/tag/olivia-wilde/

نویسنده : Sarah Haskins

ستارگان : Billie Lourd Kaitlyn Dever Lisa Kudrow Skyler Gisondo

خلاصه داستان بوک اسمارت، فیلمی کمدی به عنوان اولین تجربه کارگردانی فیلم بلند اولیویا وایلد است. فیلمنامه‌ توسط 4 نفر نوشته شده است و ویل فرل و آدام مک‌کی از تهیه کنندگان هستند. کیتلین دیور، جسیکا ویلیامز، ویل فورته، لیسا کودرو و جیسون سودیکیس از بازیگران این فیلم می‌باشند. در آستانه فارغ التحصیلی، دو ستاره که بهترین دوست یکدیگر هستند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jun 14,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 5.6/10

تعداد رای : 41,775

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 105 دقیقه

کارگردان : Gary Gray http://harfilm.ir/tag/gary-gray/

نویسنده : Matt Holloway Art Marcum

ستارگان : Tessa Thompson http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ تسا تامپسون http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ Chris Hemsworth http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ کریس همسورث http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ Rebecca Ferguson

خلاصه داستان مردان سیاهپوش بین‌المللی 2019 ; این فیلم روایتگر داستان گروهی ویژه‌ از تیم مامورین ویژه‌ی لندن می‌باشد که وارد جریان یک پرونده‌ی جنایی اسرارآمیز می‌شوند که به منظور مقابله کردن و حلش ، آنها مجبور خواهند بود به سرتاسر دنیا سفر کنند که...
ادامه مطلب و دانلود