ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، چین

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 6/10

تعداد رای : 50,899

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 109 دقیقه

کارگردان : Jon Turteltaub http://harfilm.ir/tag/jon-turteltaub/ جان ترتلتاب http://harfilm.ir/tag/jon-turteltaub/

نویسنده : Steve Alten Belle Avery

ستارگان : Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Li Bingbing http://harfilm.ir/tag/li-bingbing/ لی بینگ‌ بینگ http://harfilm.ir/tag/li-bingbing/ Rainn Wilson

خلاصه داستان گروهی از دانشمندان در درازگودال ماریانا گونه‌های جدیدی کشف می‌کنند که بوسیله پرده حرارتی سولفید هیدروژن پوشیده شده‌است. در بین این موجودات، گونه‌ای از یک کوسه غول پیکر به نام مگالودون وجود دارد، موجودی که سال‌ها تصور می‌شد منقرض شده‌است. جوناس تیلور (جیسون استاتهام) کاپیتان نیروی دریایی برای کمک به ایستگاه تحقیقاتی فراخوانده می‌شود، اما …
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Oct 02,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، برزیل

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : James Gray http://harfilm.ir/tag/james-gray/ جیمز گری http://harfilm.ir/tag/james-gray/

نویسنده : James Gray Ethan Gross

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Tommy Lee Jones http://harfilm.ir/tag/tommy-lee-jones/ Donald Sutherland

خلاصه داستان روی مک‌ براید قرار است در جستجوی پدر خود که بیست سال پیش در مأموریتی یک‌ طرفه به سیاره نپتون سفر کرده بود تا نشانه‌هایی از حیات موجودات بیگانه بیابد، سفری دور و دراز را آغاز کند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : خانوادگی http://harfilm.ir/tag/family/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ انیمیشن http://harfilm.ir/tag/animation/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 6.5/10

تعداد رای : 13,771

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG

مدت زمان : 78 دقیقه

کارگردان : Chris Renaud http://harfilm.ir/tag/chris-renaud/

نویسنده : Brian Lynch

ستارگان : Patton Oswalt Eric Stonestreet Kevin Hart

خلاصه داستان داستان این انیمیشن در ادامه قسمت اول است و دوباره شاهد ماجراها و اتفاقاتی که برای مکس شخصیت سگ این فیلم انیمیشنی و دوستانش رخ می‌دهد ، خواهیم بود و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.9/10

تعداد رای : 149,015

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 112 دقیقه

کارگردان : Ruben Fleischer http://harfilm.ir/tag/ruben-fleischer/ روبن فلیشر http://harfilm.ir/tag/ruben-fleischer/

نویسنده : Kelly Marcel Will Beall

ستارگان : Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Michelle Williams Jenny Slate

خلاصه داستان ادی بروک یا همان ونوم که در ابتدا به عنوان دشمن مرد عنکبوتی معرفی شد ، با گذشت زمان تبدیل به یک ضدقهرمان می شود که ابرقهرمان ها را همراهی می کند و یا علیه آنها است و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ زندگینامه http://harfilm.ir/tag/biography/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Martin Scorsese http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/ مارتین اسکورسیزی http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/

نویسنده : Steven Zaillian

ستارگان : Al Pacino http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ آل پاچینو http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ Robert De Niro http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ رابرت دنیرو http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ Joe Pesci Harvey Keitel

خلاصه داستان مرد ایرلندی ، فیلمی بیوگرافی و جنایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با هنرنمایی آل پاچینو و رابرت دنیرو می‌باشد. این فیلم داستان یک تبهکار حرفه‌ای ایرلندی به نام فرانک شیران را به تصویر می‌کشد. او یک آدمکش حرفه‌ای بود که جیمی هافا رئیس اتحادیه‌ی کارگران آمریکا را به قتل رساند و…
ادامه مطلب و دانلود

Shutter Island 2010

جزو 250 فیلم برتر سینمایی
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2010

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ راز آلود http://harfilm.ir/tag/mysterious/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.1/10

تعداد رای : 780,585

امتیاز منتقدین : 63/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 183 دقیقه

کارگردان : Martin Scorsese http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/ مارتین اسکورسیزی http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/

نویسنده : Laeta Kalogridis Steven Knight

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-diCaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-diCaprio/ Mark Ruffalo http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/ Ben Kingsley http://harfilm.ir/tag/ben-kingsley/

خلاصه داستان سال ۱۹۵۴ تدی دنیلز، یک مارشال امریکایی، برای تحقیق در مورد ناپدید شدن یکی از بیماران بیمارستان روانی اشکلیف به جزیره شاتر می رود. تدی با تحقیقات زیرکانه و مهارتش، خیلی زود سر نخی از معما بدست می آورد…
ادامه مطلب و دانلود

Avengers: Endgame 2019

دوبله فارسی جدید پست ویژه جزو 250 فیلم برتر سینمایی
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.7/10

تعداد رای : 492,078

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 181 دقیقه

کارگردان : Anthony Russo http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ آنتونی روسو http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ Joe Russo http://harfilm.ir/tag/joe-russo/ جوزف روسو http://harfilm.ir/tag/joe-russo/

نویسنده : Anthony Russo Stephen McFeely

ستارگان : Brie Larson http://harfilm.ir/tag/brie-larson/ بری لارسون http://harfilm.ir/tag/brie-larson/ Robert John Downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ رابرت داونی جونیور http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ Chris Evans http://harfilm.ir/tag/chris-evans/ کریس ایوانز http://harfilm.ir/tag/christopher-robert/

خلاصه داستان داستان قسمت چهارم درست پس از بشکن تانوس و ناپدید شدن نیمی از جهان روایت می‌شود. حال گروه انتقام‌جویان که نیمی از اعضایش را از دست داده است ، باید دوباره متحد شده و با کمک یکدیگر ناپدیدشدگان را بازگردانند و آنها را دوباره زنده کنند. اما…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : خانوادگی http://harfilm.ir/tag/family/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ موزیکال http://harfilm.ir/tag/songs-movie/

کیفیت : WEB-DL

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.4/10

تعداد رای : 88,809

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG

مدت زمان : 128 دقیقه

کارگردان : Guy Ritchie http://harfilm.ir/tag/guy-ritchie/ گای ریچی http://harfilm.ir/tag/guy-ritchie/

نویسنده : Guy Ritchie John August

ستارگان : Will Smith http://harfilm.ir/tag/will-smith/ ویل اسمیت http://harfilm.ir/tag/will-smith/ Mena Massoud http://harfilm.ir/tag/mena-massoud/ مینا مسعود http://harfilm.ir/tag/mena-massoud/ Naomi Scott http://harfilm.ir/tag/naomi-scott/ نیومی اسکات http://harfilm.ir/tag/naomi-scott/

خلاصه داستان فیلم علاءالدین 2019 ; این فیلم بر اساس انیمیشنی کلاسیک به نام علاءالدین و با برداشتی آزاد از داستان‌های هزار و یک شب ساخته شده است. علاءالدین ، ماجراهای پسری فقیر و سرگردان را روایت می‎کند که در خیابان‎های شهر آگرابا از مغازه‎ها دزدی می‎کند. اما پس از اینکه او به طور اتفاقی یک چراغ جادوی اسرارآمیر را پیدا می‎کند ، زندگیش دگرگون می‎گردد. صدراعظم که تشنه‌ی قدرت است برای به دست آوردن این چراغ جادویی با علاءالدین مبارزه می‌کند که می‌تواند حتی بزرگترین آرزوهایشان را برآورده سازد و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2017

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی - دو زبانه

امتیاز : 5.3/10

تعداد رای : 39,942

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 110 دقیقه

کارگردان : D.J. Caruso

نویسنده : F. Scott Farzier Chad St. John

ستارگان : Vin Diesel http://harfilm.ir/tag/vin-diesel/ وین دیزل http://harfilm.ir/tag/vin-diesel/ Donnie Yen http://harfilm.ir/tag/donnie-yen/ دانی ین http://harfilm.ir/tag/donnie-yen/ Deepika Padukone http://harfilm.ir/tag/deepika-padukone/ دیپیکا پادوکونه http://harfilm.ir/tag/deepika-padukone/

خلاصه داستان داستان فیلم بازگشت ژاندر کیج (ون دیزل) اینبار در مقابل گروهی به سرکردگی ژیانگ (دانی ین) قرار میگیرد تا از دسترسی این گروه به یک سلاح مرگبار با نام جعبه پاندورا جلوگیری کند …
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، ژاپن ، چین

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.6/10

تعداد رای : 52,008

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 132 دقیقه

کارگردان : Michael Dougherty http://harfilm.ir/tag/michael-dougherty/ مایکل دووگرتی http://harfilm.ir/tag/michael-dougherty/

نویسنده : Max Borenstein Michael Dougherty

ستارگان : Kyle Chandler Vera Farmiga Millie Bobby Brown

خلاصه داستان فیلم گودزیلا سلطان هیولاها ; ماجرای فیلم به دنبال تلاش‌های قهرمانانه‌ی سازمان نهان‌جاندارشناسی مونارک است که اعضایش با تنش و درگیری میان هیولاهای غول‌پیکر مواجه می‌شوند. از جمله گودزیلای توانا که با ماترا ، رودان و حریف نهایی‌اش گیدورا شاه سه سر برخورد می کند. هنگامی که این ابرموجودات باستانی که به نظر میرسید افسانه هستند ، دوباره رشد می کنند و ظاهر می‌شوند ، همگی برای برتری رقابت می‌کنند و…
ادامه مطلب و دانلود