ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 12,2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6/10

تعداد رای : 28,481

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 102 دقیقه

کارگردان : Rawson Marshall Thurber http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/ راوسون مارشال تربر http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/

نویسنده : Rawson Marshall Thurber

ستارگان : Dwayne Johnson http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ دواین جانسون http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ Pablo Schreiber Neve Campbell

خلاصه داستان آسمان خراش ، یک فیلم در سبک اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۱۸ . در این فیلم دواین جانسون بازیگر بسیار مطرح و معروف سینمای جهان به ایفای نقش می‌پردازد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، یک مامور سابق پلیس به نام ویل فورد باید خانواده‌اش را از آتش‌سوزی مهیبی که در بلندترین ساختمان جهان رخ داده است ، نجات دهد و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : December 22,2000

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.7/10

تعداد رای : 398,898

امتیاز منتقدین : 73/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 144 دقیقه

کارگردان : Robert Zemeckis http://harfilm.ir/tag/robert-zemeckis/ رابرت زمکیس http://harfilm.ir/tag/robert-zemeckis/

نویسنده : William Broyles

ستارگان : Tom Hanks http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ تام هنکس http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ Helen Hunt Paul Sanchez

خلاصه داستان این فیلم در مورد یک مأمور پُست شرکت فدرال اکسپرس است که بر اثر سقوط هواپیمایش در یک جزیره‌ی دور افتاده، به تنهایی زندگی می‌کند.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 4,2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.5/10

تعداد رای : 689,852

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 149 دقیقه

کارگردان : Anthony Russo http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ آنتونی روسو http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ Joe Russo http://harfilm.ir/tag/joe-russo/ جوزف روسو http://harfilm.ir/tag/joe-russo/

نویسنده : Stephen McFeely Christopher Markus

ستارگان : Robert John Downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ رابرت داونی جونیور http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ Chris Evans http://harfilm.ir/tag/chris-evans/ کریس ایوانز http://harfilm.ir/tag/christopher-robert/ Mark Ruffalo http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/ مارک رافلو http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/

خلاصه داستان انتقام‌جویان که از هم گسسته‌اند، دوباره با هم متحد می‌شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه‌ی سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر فضا، زمان و واقعیت است ، مقابله کنند. اما…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 1394

ژانر : اجتماعی http://harfilm.ir/tag/social/

کیفیت : DVDRip

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : ایران

زبان : فارسی

امتیاز :

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 109 دقیقه

کارگردان : بهروز شعیبی

نویسنده : مسعود احمدیان

ستارگان : مهدی هاشمی http://harfilm.ir/tag/mehdi-hashemi/ هانیه توسلی http://harfilm.ir/tag/hanieh-tavassoli/ پدرام شریفی بهنوش طباطبایی آتیلا پسیانی

خلاصه داستان پایان یک سکوت طولانی! امیر و هما پس از مدتی یکدیگر را می یابند در حالیکه یک انتخاب بیشتر ندارند؛ سیانور یا زندگی! و آن ها زندگی را انتخاب می کنند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Mar 22,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ جنگی http://harfilm.ir/tag/war/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : هند

زبان : هندی

امتیاز : 7.8/10

تعداد رای : 5,253

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 150 دقیقه

کارگردان : Anurag Singh http://harfilm.ir/tag/anurag-singh/

نویسنده : Girish Kohli Anurag Singh

ستارگان : Akshay Kumar http://harfilm.ir/tag/akshay-kumar/ آکشی کومار http://harfilm.ir/tag/akshay-kumar/ Parineeti Chopra http://harfilm.ir/tag/parineeti-chopra/ پرینیتی چوپرا http://harfilm.ir/tag/parineeti-chopra/ Suvinder Vicky

خلاصه داستان خلاصه فیلم زعفرانی : داستان فیلم بر اساس واقعیت میباشد و درباره ی حماسه ی تاریخی است که در جنگ ساراگارهی به وقوع پیوست، و ۲۱ سرباز سیک در مقابل حمله ۱۰ هزار افغان ایستادگی کردند……
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، چین

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 6/10

تعداد رای : 50,899

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 109 دقیقه

کارگردان : Jon Turteltaub http://harfilm.ir/tag/jon-turteltaub/ جان ترتلتاب http://harfilm.ir/tag/jon-turteltaub/

نویسنده : Steve Alten Belle Avery

ستارگان : Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Li Bingbing http://harfilm.ir/tag/li-bingbing/ لی بینگ‌ بینگ http://harfilm.ir/tag/li-bingbing/ Rainn Wilson

خلاصه داستان گروهی از دانشمندان در درازگودال ماریانا گونه‌های جدیدی کشف می‌کنند که بوسیله پرده حرارتی سولفید هیدروژن پوشیده شده‌است. در بین این موجودات، گونه‌ای از یک کوسه غول پیکر به نام مگالودون وجود دارد، موجودی که سال‌ها تصور می‌شد منقرض شده‌است. جوناس تیلور (جیسون استاتهام) کاپیتان نیروی دریایی برای کمک به ایستگاه تحقیقاتی فراخوانده می‌شود، اما …
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Oct 02,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، برزیل

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : James Gray http://harfilm.ir/tag/james-gray/ جیمز گری http://harfilm.ir/tag/james-gray/

نویسنده : James Gray Ethan Gross

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Tommy Lee Jones http://harfilm.ir/tag/tommy-lee-jones/ Donald Sutherland

خلاصه داستان روی مک‌ براید قرار است در جستجوی پدر خود که بیست سال پیش در مأموریتی یک‌ طرفه به سیاره نپتون سفر کرده بود تا نشانه‌هایی از حیات موجودات بیگانه بیابد، سفری دور و دراز را آغاز کند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : خانوادگی http://harfilm.ir/tag/family/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ انیمیشن http://harfilm.ir/tag/animation/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 6.5/10

تعداد رای : 13,771

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG

مدت زمان : 78 دقیقه

کارگردان : Chris Renaud http://harfilm.ir/tag/chris-renaud/

نویسنده : Brian Lynch

ستارگان : Patton Oswalt Eric Stonestreet Kevin Hart

خلاصه داستان داستان این انیمیشن در ادامه قسمت اول است و دوباره شاهد ماجراها و اتفاقاتی که برای مکس شخصیت سگ این فیلم انیمیشنی و دوستانش رخ می‌دهد ، خواهیم بود و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.9/10

تعداد رای : 149,015

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 112 دقیقه

کارگردان : Ruben Fleischer http://harfilm.ir/tag/ruben-fleischer/ روبن فلیشر http://harfilm.ir/tag/ruben-fleischer/

نویسنده : Kelly Marcel Will Beall

ستارگان : Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Michelle Williams Jenny Slate

خلاصه داستان ادی بروک یا همان ونوم که در ابتدا به عنوان دشمن مرد عنکبوتی معرفی شد ، با گذشت زمان تبدیل به یک ضدقهرمان می شود که ابرقهرمان ها را همراهی می کند و یا علیه آنها است و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ زندگینامه http://harfilm.ir/tag/biography/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Martin Scorsese http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/ مارتین اسکورسیزی http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/

نویسنده : Steven Zaillian

ستارگان : Al Pacino http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ آل پاچینو http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ Robert De Niro http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ رابرت دنیرو http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ Joe Pesci Harvey Keitel

خلاصه داستان مرد ایرلندی ، فیلمی بیوگرافی و جنایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با هنرنمایی آل پاچینو و رابرت دنیرو می‌باشد. این فیلم داستان یک تبهکار حرفه‌ای ایرلندی به نام فرانک شیران را به تصویر می‌کشد. او یک آدمکش حرفه‌ای بود که جیمی هافا رئیس اتحادیه‌ی کارگران آمریکا را به قتل رساند و…
ادامه مطلب و دانلود