ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.5/10

تعداد رای : 28,900

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 107 دقیقه

کارگردان : Brad Peyton http://harfilm.ir/tag/brad-peyton/ برد پیتون http://harfilm.ir/tag/brad-peyton/

نویسنده : Ryan Condal Carlton Cuse

ستارگان : Dwayne Johnson http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ دواین جانسون http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ Naomie Harris Malin Akerman

خلاصه داستان هنگامی که سه هیولای جهش‌ یافته و غول‌پیکر وارد شهر می‌شوند و همه جا را به آشوب می‌کشند ، ارتش وارد عمل می‌شود و به مبارزه با این موجودات می‌پردازد. اما همه چیز از کنترل خارج می‌شود و ارتش نیز شکست می‌خورد. در این بین ، مردی شجاع به طور اتفاقی وارد این ماجرا می‌شود و برای خاتمه دادن به این آشوب تلاش خود را می‌کند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/

کیفیت : BRRip

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : ایالات متحده آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.5

تعداد رای : 2,349

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 130 دقیقه

کارگردان : Chad Stahelski http://harfilm.ir/tag/chad-stahelski/ چاد استاهلسکی http://harfilm.ir/tag/chad-stahelski/

نویسنده : Derek Kolstad,Shay Hatten

ستارگان : Keanu Reeves http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ کیانو ریوز http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ Halle Berry Ian McShane

خلاصه داستان جان ویک 3 ; در این مرحله از جان ویک که ماجرای آن دنباله‌ای بر دو قسمت قبلی این فیلم است ، جان ویک به یک فراری بزرگ تبدیل شده است و همکاران سابق او به دنبال شکاراو هستند. او می‌بایست هر طوری که شده است از این مهلکه جان سالم به در ببرد که...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : WEB-DL

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : ایتالیا, آمریکا

زبان : انگلیسی, ایتالیایی

امتیاز : 4.7

تعداد رای : 45

امتیاز منتقدین : 6.7

رده سنی : R

مدت زمان : 95 دقیقه

کارگردان : Giorgio Serafini http://harfilm.ir/tag/giorgio-serafini/

نویسنده : Rab Berry,Scott Mallace

ستارگان : Dolph Lundgren http://harfilm.ir/tag/dolph-lundgren/ دولف لاندگرن http://harfilm.ir/tag/dolph-lundgren/ Cosimo Fusco Marta Gastini

خلاصه داستان ردیاب ; آیدن هاکانسون در حدود ده سال پش هنگامی که همسرش و دخترش ربوده شده بودند، در تعطیلات خانوادگی در جنوب ایتالیا بود. ده سال بعد، یک کارآگاه محلی با هاکانسون تماس گرفته می گیرد که پرونده را دوباره باز کرده و اطلاعات جدیدی دارد. او با ناامیدی، برای دیدار با کارآگاهی به ایتالیا سفر می کند. هنگامی که او می رسد، کارآگاه خودکشی کرده. او می فهمد که فریب خورده و تصمیم میگیرد خودش دست بکار شود و به روستایی دور جایی که همسرو فرزندش ربوده شده اند می رود بفهمد چه اتفاقی برای آنها افتاده است و...
ادامه مطلب و دانلود