ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 14,2004

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا, انگلستان

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 7.2/10

تعداد رای : 385,260

امتیاز منتقدین : 56/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 196 دقیقه

کارگردان : Wolfgang Petersen http://harfilm.ir/tag/wolfgang-petersen/ ولفگانگ پترسن http://harfilm.ir/tag/wolfgang-petersen/

نویسنده : David Benioff

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Eric Bana http://harfilm.ir/tag/eric-bana/ اریک بانا http://harfilm.ir/tag/eric-bana/ Orlando Bloom http://harfilm.ir/tag/orlando-bloom/ اورلاندو بلوم http://harfilm.ir/tag/orlando-bloom/

خلاصه داستان هکتور و پاریس شاهزادگان تروآ در ایالت اسپارتا مهمان هستند. شاه اسپارتا منلائوس همسری زیبا به نام هلن دارد که دل پاریس جوان را ربوده است. زمان برگشتن، پاریس مخفیانه هلن را از قصر دزدیده و با خود به تروا می برد. فرار هلن بهانه ای می شود تا آگاممنون، پادشاه قدرت طلب یونان با هزاران کشتی جنگی به شهر قلعه مانند تروا حمله کند...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jun 14,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 5.6/10

تعداد رای : 41,775

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 105 دقیقه

کارگردان : Gary Gray http://harfilm.ir/tag/gary-gray/

نویسنده : Matt Holloway Art Marcum

ستارگان : Tessa Thompson http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ تسا تامپسون http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ Chris Hemsworth http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ کریس همسورث http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ Rebecca Ferguson

خلاصه داستان مردان سیاهپوش بین‌المللی 2019 ; این فیلم روایتگر داستان گروهی ویژه‌ از تیم مامورین ویژه‌ی لندن می‌باشد که وارد جریان یک پرونده‌ی جنایی اسرارآمیز می‌شوند که به منظور مقابله کردن و حلش ، آنها مجبور خواهند بود به سرتاسر دنیا سفر کنند که...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 12,2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6/10

تعداد رای : 28,481

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 102 دقیقه

کارگردان : Rawson Marshall Thurber http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/ راوسون مارشال تربر http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/

نویسنده : Rawson Marshall Thurber

ستارگان : Dwayne Johnson http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ دواین جانسون http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ Pablo Schreiber Neve Campbell

خلاصه داستان آسمان خراش ، یک فیلم در سبک اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۱۸ . در این فیلم دواین جانسون بازیگر بسیار مطرح و معروف سینمای جهان به ایفای نقش می‌پردازد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، یک مامور سابق پلیس به نام ویل فورد باید خانواده‌اش را از آتش‌سوزی مهیبی که در بلندترین ساختمان جهان رخ داده است ، نجات دهد و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : December 22,2000

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.7/10

تعداد رای : 398,898

امتیاز منتقدین : 73/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 144 دقیقه

کارگردان : Robert Zemeckis http://harfilm.ir/tag/robert-zemeckis/ رابرت زمکیس http://harfilm.ir/tag/robert-zemeckis/

نویسنده : William Broyles

ستارگان : Tom Hanks http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ تام هنکس http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ Helen Hunt Paul Sanchez

خلاصه داستان این فیلم در مورد یک مأمور پُست شرکت فدرال اکسپرس است که بر اثر سقوط هواپیمایش در یک جزیره‌ی دور افتاده، به تنهایی زندگی می‌کند.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 4,2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.5/10

تعداد رای : 689,852

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 149 دقیقه

کارگردان : Anthony Russo http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ آنتونی روسو http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ Joe Russo http://harfilm.ir/tag/joe-russo/ جوزف روسو http://harfilm.ir/tag/joe-russo/

نویسنده : Stephen McFeely Christopher Markus

ستارگان : Robert John Downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ رابرت داونی جونیور http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ Chris Evans http://harfilm.ir/tag/chris-evans/ کریس ایوانز http://harfilm.ir/tag/christopher-robert/ Mark Ruffalo http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/ مارک رافلو http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/

خلاصه داستان انتقام‌جویان که از هم گسسته‌اند، دوباره با هم متحد می‌شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه‌ی سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر فضا، زمان و واقعیت است ، مقابله کنند. اما…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، چین

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 6/10

تعداد رای : 50,899

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 109 دقیقه

کارگردان : Jon Turteltaub http://harfilm.ir/tag/jon-turteltaub/ جان ترتلتاب http://harfilm.ir/tag/jon-turteltaub/

نویسنده : Steve Alten Belle Avery

ستارگان : Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Li Bingbing http://harfilm.ir/tag/li-bingbing/ لی بینگ‌ بینگ http://harfilm.ir/tag/li-bingbing/ Rainn Wilson

خلاصه داستان گروهی از دانشمندان در درازگودال ماریانا گونه‌های جدیدی کشف می‌کنند که بوسیله پرده حرارتی سولفید هیدروژن پوشیده شده‌است. در بین این موجودات، گونه‌ای از یک کوسه غول پیکر به نام مگالودون وجود دارد، موجودی که سال‌ها تصور می‌شد منقرض شده‌است. جوناس تیلور (جیسون استاتهام) کاپیتان نیروی دریایی برای کمک به ایستگاه تحقیقاتی فراخوانده می‌شود، اما …
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Oct 02,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، برزیل

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : James Gray http://harfilm.ir/tag/james-gray/ جیمز گری http://harfilm.ir/tag/james-gray/

نویسنده : James Gray Ethan Gross

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Tommy Lee Jones http://harfilm.ir/tag/tommy-lee-jones/ Donald Sutherland

خلاصه داستان روی مک‌ براید قرار است در جستجوی پدر خود که بیست سال پیش در مأموریتی یک‌ طرفه به سیاره نپتون سفر کرده بود تا نشانه‌هایی از حیات موجودات بیگانه بیابد، سفری دور و دراز را آغاز کند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.9/10

تعداد رای : 149,015

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 112 دقیقه

کارگردان : Ruben Fleischer http://harfilm.ir/tag/ruben-fleischer/ روبن فلیشر http://harfilm.ir/tag/ruben-fleischer/

نویسنده : Kelly Marcel Will Beall

ستارگان : Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Michelle Williams Jenny Slate

خلاصه داستان ادی بروک یا همان ونوم که در ابتدا به عنوان دشمن مرد عنکبوتی معرفی شد ، با گذشت زمان تبدیل به یک ضدقهرمان می شود که ابرقهرمان ها را همراهی می کند و یا علیه آنها است و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ زندگینامه http://harfilm.ir/tag/biography/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Martin Scorsese http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/ مارتین اسکورسیزی http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/

نویسنده : Steven Zaillian

ستارگان : Al Pacino http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ آل پاچینو http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ Robert De Niro http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ رابرت دنیرو http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ Joe Pesci Harvey Keitel

خلاصه داستان مرد ایرلندی ، فیلمی بیوگرافی و جنایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با هنرنمایی آل پاچینو و رابرت دنیرو می‌باشد. این فیلم داستان یک تبهکار حرفه‌ای ایرلندی به نام فرانک شیران را به تصویر می‌کشد. او یک آدمکش حرفه‌ای بود که جیمی هافا رئیس اتحادیه‌ی کارگران آمریکا را به قتل رساند و…
ادامه مطلب و دانلود

Avengers: Endgame 2019

دوبله فارسی جدید پست ویژه جزو 250 فیلم برتر سینمایی
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.7/10

تعداد رای : 492,078

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 181 دقیقه

کارگردان : Anthony Russo http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ آنتونی روسو http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ Joe Russo http://harfilm.ir/tag/joe-russo/ جوزف روسو http://harfilm.ir/tag/joe-russo/

نویسنده : Anthony Russo Stephen McFeely

ستارگان : Brie Larson http://harfilm.ir/tag/brie-larson/ بری لارسون http://harfilm.ir/tag/brie-larson/ Robert John Downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ رابرت داونی جونیور http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ Chris Evans http://harfilm.ir/tag/chris-evans/ کریس ایوانز http://harfilm.ir/tag/christopher-robert/

خلاصه داستان داستان قسمت چهارم درست پس از بشکن تانوس و ناپدید شدن نیمی از جهان روایت می‌شود. حال گروه انتقام‌جویان که نیمی از اعضایش را از دست داده است ، باید دوباره متحد شده و با کمک یکدیگر ناپدیدشدگان را بازگردانند و آنها را دوباره زنده کنند. اما…
ادامه مطلب و دانلود