فیلم Spider Man Far from Home 2019ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 05,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8/10

تعداد رای : 93,260

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 114 دقیقه

کارگردان : Jon Watts http://harfilm.ir/tag/jon-watts/ جان واتس http://harfilm.ir/tag/jon-watts/

نویسنده : Steve Ditko Stan Lee

ستارگان : Tom Holland http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ تام هالند http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ Samuel Leroy Jackson http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ ساموئل ال جکسون http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ Zendaya

خلاصه داستان این فیلم در واقع دنباله‌ای بر فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه محسوب می‌شود و همچنین بیست و سومین فیلم در دنیای سینمایی مارول می باشد و ماجرای آن از این قرار است که ، پیتر پارکر که به همراه دوستانش به تعطیلات تابستانه در اروپا رفته است که در آنجا با تهدیدی جدید و بسیار متفاوت به نام مستریو مواجه می‌شود، از هم روی، اسپایدرمن سعی می‌کند تا به کمک "نیک فیوری" جان مردم را نجات دهد و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Oct 11,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Vince Gilligan http://harfilm.ir/tag/vince-gilligan/ وینس گیلیگان http://harfilm.ir/tag/vince-gilligan/

نویسنده : Vince Gilligan

ستارگان : Aaron Paul http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ آرون پال http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ Charles Baker

خلاصه داستان در خلاصه این فیلم آمده در سایه فرار دراماتیک «جسی پینکمن» از اسارت، او حالا باید با گذشته خود کنار بیاید تا بتواند آینده‌ای برای خود بسازد.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 24,2019

ژانر : کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.4/10

تعداد رای : 32,114

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 102 دقیقه

کارگردان : Olivia Wilde http://harfilm.ir/tag/olivia-wilde/

نویسنده : Sarah Haskins

ستارگان : Billie Lourd Kaitlyn Dever Lisa Kudrow Skyler Gisondo

خلاصه داستان بوک اسمارت، فیلمی کمدی به عنوان اولین تجربه کارگردانی فیلم بلند اولیویا وایلد است. فیلمنامه‌ توسط 4 نفر نوشته شده است و ویل فرل و آدام مک‌کی از تهیه کنندگان هستند. کیتلین دیور، جسیکا ویلیامز، ویل فورته، لیسا کودرو و جیسون سودیکیس از بازیگران این فیلم می‌باشند. در آستانه فارغ التحصیلی، دو ستاره که بهترین دوست یکدیگر هستند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jun 14,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 5.6/10

تعداد رای : 41,775

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 105 دقیقه

کارگردان : Gary Gray http://harfilm.ir/tag/gary-gray/

نویسنده : Matt Holloway Art Marcum

ستارگان : Tessa Thompson http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ تسا تامپسون http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ Chris Hemsworth http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ کریس همسورث http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ Rebecca Ferguson

خلاصه داستان مردان سیاهپوش بین‌المللی 2019 ; این فیلم روایتگر داستان گروهی ویژه‌ از تیم مامورین ویژه‌ی لندن می‌باشد که وارد جریان یک پرونده‌ی جنایی اسرارآمیز می‌شوند که به منظور مقابله کردن و حلش ، آنها مجبور خواهند بود به سرتاسر دنیا سفر کنند که...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 4,2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.5/10

تعداد رای : 689,852

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 149 دقیقه

کارگردان : Anthony Russo http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ آنتونی روسو http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ Joe Russo http://harfilm.ir/tag/joe-russo/ جوزف روسو http://harfilm.ir/tag/joe-russo/

نویسنده : Stephen McFeely Christopher Markus

ستارگان : Robert John Downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ رابرت داونی جونیور http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ Chris Evans http://harfilm.ir/tag/chris-evans/ کریس ایوانز http://harfilm.ir/tag/christopher-robert/ Mark Ruffalo http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/ مارک رافلو http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/

خلاصه داستان انتقام‌جویان که از هم گسسته‌اند، دوباره با هم متحد می‌شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه‌ی سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر فضا، زمان و واقعیت است ، مقابله کنند. اما…
ادامه مطلب و دانلود