The Mechanic 2011ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 13,2011

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 4/10

تعداد رای : 753

امتیاز منتقدین : 27/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 93 دقیقه

کارگردان : Simon West http://harfilm.ir/tag/simon-west/ سایمون وست http://harfilm.ir/tag/simon-west/

نویسنده : Lewis John Carlino

ستارگان : Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Donald Sutherland Ben Foster

خلاصه داستان آرتور بشاپ یک قاتل حرفه ای است که تخصص و خدمات منحصر به فرد خود را در اختیار یک کمپانی گذاشته؛ کمپانی ای که گروهی از تبهکاران سطح بالا آن را اداره می کنند. بیشاپ یک حرفه ای کمال گراست که دوست دارد برای کشتن قربانیان اش سناریوهای ظریف و پیچیده طراحی کند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : March 3,2017

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.8/10

تعداد رای : 124,736

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 122 دقیقه

کارگردان : Chad Stahelski http://harfilm.ir/tag/chad-stahelski/ چاد استاهلسکی http://harfilm.ir/tag/chad-stahelski/

نویسنده : Derek Kolstad

ستارگان : Keanu Reeves http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ کیانو ریوز http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ Riccardo Scamarcio Ian McShane

خلاصه داستان آدم کش افسانه ای، “جان ویک” (کیانو ریوز) پس از اتفاقات قسمت قبل، که منجر به بازنشستگی اجباری او شد، حال در صدد کمک به همکار سابقش، به رم سفر می کند. او در آنجا باید با خطرناک ترین قاتلان دنیا روبرو شود.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 12,2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6/10

تعداد رای : 28,481

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 102 دقیقه

کارگردان : Rawson Marshall Thurber http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/ راوسون مارشال تربر http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/

نویسنده : Rawson Marshall Thurber

ستارگان : Dwayne Johnson http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ دواین جانسون http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ Pablo Schreiber Neve Campbell

خلاصه داستان آسمان خراش ، یک فیلم در سبک اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۱۸ . در این فیلم دواین جانسون بازیگر بسیار مطرح و معروف سینمای جهان به ایفای نقش می‌پردازد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، یک مامور سابق پلیس به نام ویل فورد باید خانواده‌اش را از آتش‌سوزی مهیبی که در بلندترین ساختمان جهان رخ داده است ، نجات دهد و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ زندگینامه http://harfilm.ir/tag/biography/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Martin Scorsese http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/ مارتین اسکورسیزی http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/

نویسنده : Steven Zaillian

ستارگان : Al Pacino http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ آل پاچینو http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ Robert De Niro http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ رابرت دنیرو http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ Joe Pesci Harvey Keitel

خلاصه داستان مرد ایرلندی ، فیلمی بیوگرافی و جنایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با هنرنمایی آل پاچینو و رابرت دنیرو می‌باشد. این فیلم داستان یک تبهکار حرفه‌ای ایرلندی به نام فرانک شیران را به تصویر می‌کشد. او یک آدمکش حرفه‌ای بود که جیمی هافا رئیس اتحادیه‌ی کارگران آمریکا را به قتل رساند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : HD

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Todd Phillips http://harfilm.ir/tag/todd-phillips/ تاد فلیپس http://harfilm.ir/tag/todd-phillips/

نویسنده : Todd Phillips Scott Silver

ستارگان : Joaquin Phoenix http://harfilm.ir/tag/joaquin-phoenix/ واکین فینیکس http://harfilm.ir/tag/joaquin-phoenix/ Robert De Niro http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ رابرت دنیرو http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ Zazie Beetz http://harfilm.ir/tag/zazie-beetz/ زازی بیتز http://harfilm.ir/tag/zazie-beetz/

خلاصه داستان فیلم سینمایی جوکر به منشاء داستانی شخصیت جوکر می‌پردازد و اتفاقات این فیلم در دهه‌ی هشتاد میلادی و در شهر گاتهام جریان دارد. این فیلم داستان آرتور فلک را روایت می‌کند که دلقک یک سیرک و یک کمدین شکست خورده است و اتفاقاتی باعت می‌شود که او تبدیل به آدمی بی‌رحم و ترسناک شود و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/

کیفیت : BRRip

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : ایالات متحده آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.5

تعداد رای : 2,349

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 130 دقیقه

کارگردان : Chad Stahelski http://harfilm.ir/tag/chad-stahelski/ چاد استاهلسکی http://harfilm.ir/tag/chad-stahelski/

نویسنده : Derek Kolstad,Shay Hatten

ستارگان : Keanu Reeves http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ کیانو ریوز http://harfilm.ir/tag/keanu-reeves/ Halle Berry Ian McShane

خلاصه داستان جان ویک 3 ; در این مرحله از جان ویک که ماجرای آن دنباله‌ای بر دو قسمت قبلی این فیلم است ، جان ویک به یک فراری بزرگ تبدیل شده است و همکاران سابق او به دنبال شکاراو هستند. او می‌بایست هر طوری که شده است از این مهلکه جان سالم به در ببرد که...
ادامه مطلب و دانلود