Django Unchained 2012

جزو 250 فیلم برتر سینمایی
Django Unchained 2012ادامه مطلب و دانلود

اکران : December 25,2012

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.5/10

تعداد رای : 970,979

امتیاز منتقدین : 81/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 165 دقیقه

کارگردان : Quentin Tarantino http://harfilm.ir/tag/quentin-tarantino/ کوئنتین تارانتینو http://harfilm.ir/tag/quentin-tarantino/

نویسنده : Quentin Tarantino

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ Jamie Foxx http://harfilm.ir/tag/jamie-foxx/ جیمی فاکس http://harfilm.ir/tag/jamie-foxx/ Christoph Waltz http://harfilm.ir/tag/christoph-waltz/

خلاصه داستان خلاصه فیلم :دکتر کینگ شولتز آزادی یک برده سیاه پوست بنام جنگو را می خرد، و به او کمک می کند تا همسرش را که در چنگ یک مزرعه دار ثروتمند و بی رحم بنام کلوین کندی است، نجات دهد…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 10,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/

کیفیت : WEB-DL

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : هندوستان

زبان : هندی

امتیاز : 2.2/10

تعداد رای : 10,862

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 145 دقیقه

کارگردان : Punit Malhotra http://harfilm.ir/tag/punit-malhotra/

نویسنده : Karan Johar Arshad Sayed

ستارگان : Tara Sutaria http://harfilm.ir/tag/tara-sutaria/ تارا سوتاریا http://harfilm.ir/tag/tara-sutaria/ Tiger Shroff http://harfilm.ir/tag/tiger-shroff/ تایگر شروف http://harfilm.ir/tag/tiger-shroff/ Will Smith

خلاصه داستان داستان این فیلم درباره‌ی یک دانشجو می‌باشد که باید برای برنده شدن در یک مسابقه در دانشگاه و همینطور زورگویی‌های سایر دانشجوها به تمرین و آماده کردن خود بپردازد و همینطور باید در مقابل موانعی که بر سر راهش قرار می‌گیرند نیز ایستادگی کند و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Feb 04,2008

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.8/10

تعداد رای : 516,753

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 166 دقیقه

کارگردان : David Fincher http://harfilm.ir/tag/david-fincher/ دیوید فینچر http://harfilm.ir/tag/david-fincher/

نویسنده : Eric Roth

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Cate Blanchett http://harfilm.ir/tag/cate-blanchett/ کیت بلانشت http://harfilm.ir/tag/cate-blanchett/ Taraji Penda Henson

خلاصه داستان فیلم داستان بنجامین باتن را روایت می کند، مردی که برعکس دیگران، وقتی که به دنیا آمده ظاهری پیر دارد و هرچه از سنش می گذرد جوان‌تر میشود و همین موضوع عواقب عجیب و غریبی برای او در پی دارد.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Oct 11,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Vince Gilligan http://harfilm.ir/tag/vince-gilligan/ وینس گیلیگان http://harfilm.ir/tag/vince-gilligan/

نویسنده : Vince Gilligan

ستارگان : Aaron Paul http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ آرون پال http://harfilm.ir/tag/aaron-paul/ Charles Baker

خلاصه داستان در خلاصه این فیلم آمده در سایه فرار دراماتیک «جسی پینکمن» از اسارت، او حالا باید با گذشته خود کنار بیاید تا بتواند آینده‌ای برای خود بسازد.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 14,2004

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا, انگلستان

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 7.2/10

تعداد رای : 385,260

امتیاز منتقدین : 56/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 196 دقیقه

کارگردان : Wolfgang Petersen http://harfilm.ir/tag/wolfgang-petersen/ ولفگانگ پترسن http://harfilm.ir/tag/wolfgang-petersen/

نویسنده : David Benioff

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Eric Bana http://harfilm.ir/tag/eric-bana/ اریک بانا http://harfilm.ir/tag/eric-bana/ Orlando Bloom http://harfilm.ir/tag/orlando-bloom/ اورلاندو بلوم http://harfilm.ir/tag/orlando-bloom/

خلاصه داستان هکتور و پاریس شاهزادگان تروآ در ایالت اسپارتا مهمان هستند. شاه اسپارتا منلائوس همسری زیبا به نام هلن دارد که دل پاریس جوان را ربوده است. زمان برگشتن، پاریس مخفیانه هلن را از قصر دزدیده و با خود به تروا می برد. فرار هلن بهانه ای می شود تا آگاممنون، پادشاه قدرت طلب یونان با هزاران کشتی جنگی به شهر قلعه مانند تروا حمله کند...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 12,2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6/10

تعداد رای : 28,481

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 102 دقیقه

کارگردان : Rawson Marshall Thurber http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/ راوسون مارشال تربر http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/

نویسنده : Rawson Marshall Thurber

ستارگان : Dwayne Johnson http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ دواین جانسون http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ Pablo Schreiber Neve Campbell

خلاصه داستان آسمان خراش ، یک فیلم در سبک اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۱۸ . در این فیلم دواین جانسون بازیگر بسیار مطرح و معروف سینمای جهان به ایفای نقش می‌پردازد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، یک مامور سابق پلیس به نام ویل فورد باید خانواده‌اش را از آتش‌سوزی مهیبی که در بلندترین ساختمان جهان رخ داده است ، نجات دهد و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : December 22,2000

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.7/10

تعداد رای : 398,898

امتیاز منتقدین : 73/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 144 دقیقه

کارگردان : Robert Zemeckis http://harfilm.ir/tag/robert-zemeckis/ رابرت زمکیس http://harfilm.ir/tag/robert-zemeckis/

نویسنده : William Broyles

ستارگان : Tom Hanks http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ تام هنکس http://harfilm.ir/tag/tom-hanks/ Helen Hunt Paul Sanchez

خلاصه داستان این فیلم در مورد یک مأمور پُست شرکت فدرال اکسپرس است که بر اثر سقوط هواپیمایش در یک جزیره‌ی دور افتاده، به تنهایی زندگی می‌کند.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Mar 22,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ جنگی http://harfilm.ir/tag/war/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : هند

زبان : هندی

امتیاز : 7.8/10

تعداد رای : 5,253

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 150 دقیقه

کارگردان : Anurag Singh http://harfilm.ir/tag/anurag-singh/

نویسنده : Girish Kohli Anurag Singh

ستارگان : Akshay Kumar http://harfilm.ir/tag/akshay-kumar/ آکشی کومار http://harfilm.ir/tag/akshay-kumar/ Parineeti Chopra http://harfilm.ir/tag/parineeti-chopra/ پرینیتی چوپرا http://harfilm.ir/tag/parineeti-chopra/ Suvinder Vicky

خلاصه داستان خلاصه فیلم زعفرانی : داستان فیلم بر اساس واقعیت میباشد و درباره ی حماسه ی تاریخی است که در جنگ ساراگارهی به وقوع پیوست، و ۲۱ سرباز سیک در مقابل حمله ۱۰ هزار افغان ایستادگی کردند……
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Oct 02,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، برزیل

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : James Gray http://harfilm.ir/tag/james-gray/ جیمز گری http://harfilm.ir/tag/james-gray/

نویسنده : James Gray Ethan Gross

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Tommy Lee Jones http://harfilm.ir/tag/tommy-lee-jones/ Donald Sutherland

خلاصه داستان روی مک‌ براید قرار است در جستجوی پدر خود که بیست سال پیش در مأموریتی یک‌ طرفه به سیاره نپتون سفر کرده بود تا نشانه‌هایی از حیات موجودات بیگانه بیابد، سفری دور و دراز را آغاز کند…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : تاریخی http://harfilm.ir/tag/history/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ زندگینامه http://harfilm.ir/tag/biography/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : Martin Scorsese http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/ مارتین اسکورسیزی http://harfilm.ir/tag/martin-scorsese/

نویسنده : Steven Zaillian

ستارگان : Al Pacino http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ آل پاچینو http://harfilm.ir/tag/al-pacino/ Robert De Niro http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ رابرت دنیرو http://harfilm.ir/tag/robert-de-niro/ Joe Pesci Harvey Keitel

خلاصه داستان مرد ایرلندی ، فیلمی بیوگرافی و جنایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با هنرنمایی آل پاچینو و رابرت دنیرو می‌باشد. این فیلم داستان یک تبهکار حرفه‌ای ایرلندی به نام فرانک شیران را به تصویر می‌کشد. او یک آدمکش حرفه‌ای بود که جیمی هافا رئیس اتحادیه‌ی کارگران آمریکا را به قتل رساند و…
ادامه مطلب و دانلود