ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 12,2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ جنایی http://harfilm.ir/tag/crime/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6/10

تعداد رای : 28,481

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 102 دقیقه

کارگردان : Rawson Marshall Thurber http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/ راوسون مارشال تربر http://harfilm.ir/tag/rawson-marshall-thurber/

نویسنده : Rawson Marshall Thurber

ستارگان : Dwayne Johnson http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ دواین جانسون http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ Pablo Schreiber Neve Campbell

خلاصه داستان آسمان خراش ، یک فیلم در سبک اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۱۸ . در این فیلم دواین جانسون بازیگر بسیار مطرح و معروف سینمای جهان به ایفای نقش می‌پردازد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، یک مامور سابق پلیس به نام ویل فورد باید خانواده‌اش را از آتش‌سوزی مهیبی که در بلندترین ساختمان جهان رخ داده است ، نجات دهد و…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.5/10

تعداد رای : 1.399

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 123 دقیقه

کارگردان : David Leitch http://harfilm.ir/tag/david-leitch/ دیوید لیچ http://harfilm.ir/tag/david-leitch/

نویسنده : Chris Morgan Gary Scott Thompason

ستارگان : Dwayne Johnson http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ دواین جانسون http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Idris Elba http://harfilm.ir/tag/idris-elba/ ادریس البا http://harfilm.ir/tag/idris-elba/

خلاصه داستان داستان این قسمت از سریع و خشن، دو سال پس از اتفاقات فیلم سرنوشت خشمگین به وقوع می‌پپوندد. مامور باتجربه لوک هابز تصمیم می‌گیرد تا با دوست و رقیب قدیمی‌اش دکارد شاو همکاری کند تا ماموریت یک خلافکار مخوف به نام بریکستون را متوقف کنند که اینها همان تبهکاران فیزیکی پیشرفته سایبری تهدید کننده آینده بشریت هستند و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 6.5/10

تعداد رای : 28,900

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 107 دقیقه

کارگردان : Brad Peyton http://harfilm.ir/tag/brad-peyton/ برد پیتون http://harfilm.ir/tag/brad-peyton/

نویسنده : Ryan Condal Carlton Cuse

ستارگان : Dwayne Johnson http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ دواین جانسون http://harfilm.ir/tag/dwayne-johnson/ Naomie Harris Malin Akerman

خلاصه داستان هنگامی که سه هیولای جهش‌ یافته و غول‌پیکر وارد شهر می‌شوند و همه جا را به آشوب می‌کشند ، ارتش وارد عمل می‌شود و به مبارزه با این موجودات می‌پردازد. اما همه چیز از کنترل خارج می‌شود و ارتش نیز شکست می‌خورد. در این بین ، مردی شجاع به طور اتفاقی وارد این ماجرا می‌شود و برای خاتمه دادن به این آشوب تلاش خود را می‌کند و…
ادامه مطلب و دانلود