ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2010

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ علمی تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت :

حجم :

کشور : USA

زبان : انگلیسی ، فرانسوی ، روسی

امتیاز : 7.0

تعداد رای : 682,703

امتیاز منتقدین : 57

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 124 دقیقه

کارگردان : Jon Favreau

نویسنده : Justin Theroux

ستارگان : robert john downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ Gwyneth Paltrow Don Cheadle Scarlett Johansson

خلاصه داستان با دنیایی که اکنون از هویت خود به عنوان مرد آهنین آگاه است ، تونی استارک باید هم با سلامتی رو به زوال خود و هم با یک دیوانه کننده کینه توز با روابط با میراث پدرش مقابله کند.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2017

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/ علمی تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : USA

زبان : انگلیسی ، اسپانیایی

امتیاز : 7.4

تعداد رای : 466,698

امتیاز منتقدین : 73

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 133 دقیقه

کارگردان : Jon Watts

نویسنده : Jonathan Goldstein John Francis Daley

ستارگان : Tom Holland Michael Keaton robert john downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/

خلاصه داستان پیتر پارکر زندگی خود را به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی معمولی در کوئینز با ابرقهرمان خود تغییر می دهد و مرد عنکبوتی Spider-Man را متعادل می کند و خود را در مسیر تهدیدهای جدید قرار می دهد که در آسمان شهر نیویورک سیر می کند.
ادامه مطلب و دانلود
Loganادامه مطلب و دانلود

اکران : March 3,2017

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ درام http://harfilm.ir/tag/drama/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.3/10

تعداد رای : 288,709

امتیاز منتقدین : 77/100

رده سنی : PG-17

مدت زمان : 137 دقیقه

کارگردان : James Mangold http://harfilm.ir/tag/james mangold/ جیمز منگولد http://harfilm.ir/tag/james mangold/

نویسنده : Scott Frank James Mangold

ستارگان : Hugh Jackman http://harfilm.ir/tag/hugh-jackman/ هیو جکمن http://harfilm.ir/tag/hugh-jackman/ Boyd Holbrook http://harfilm.ir/tag/boyd-holbrook/ بوید هالبروک http://harfilm.ir/tag/boyd-holbrook/ Richard E. Grant Patrick Stewart

خلاصه داستان خلاصه داستان فیلم لوگان : اتفاقات فیلم در سال ۲۰۲۴ رخ می‌دهد که در این زمان قدرت شفا بخشی ولورین به شدت کاهش یافته است و پروفسور چارلز اگزاویر بسیار ضعیف شده است. با این حال ، این دو دوست برای آخرین بار با هم متحد شده‌اند تا آخرین ماجراجویی خود را انجام دهند. اما…
ادامه مطلب و دانلود
Edge of Tomorrowادامه مطلب و دانلود

اکران : June 6,2014

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ ماجراجویی http://harfilm.ir/tag/adventure/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 7.9/10

تعداد رای : 397,048

امتیاز منتقدین : 71/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 113 دقیقه

کارگردان : Doug Liman http://harfilm.ir/tag/doug-liman/ داگ لیمان http://harfilm.ir/tag/doug-liman/

نویسنده : Christopher McQuarrie

ستارگان : Tom Cruise http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ تام کروز http://harfilm.ir/tag/tom-cruise/ Emily Blunt http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ امیلی بلانت http://harfilm.ir/tag/emily-blunt/ Bill Paxton Brendan Gleeson

خلاصه داستان داستان فیلم درباره ی گروهی از موجودات بیگانه می باشد که قصد انهدام زمین را دارند. ویلیام کیج که یک افسر ارتش هستش بنا به دلایلی مجبور می شود برای دفاع و مبارزه با این موجودات به نیروهای مقاومت بپیوندد. اما کیج ابداً یک سرباز آموزش دیده نیست و حتی توان استفاده مناسب از سلاحی که در اختیارش قرار می دهند را هم ندارد. با اینحال وی به میدان جنگ رفته و بلافاصله توسط موجودات بیگانه کشته می شود. اما در کمال تعجب به واسطه ی روزنه ای که در زمان ایجاد شده به موقعیت پیش از مرگ باز می گردد و بدین شکل تجربه ی جنگی اش با هر بار کشته شدن و یادگیری راه های مبارزه ی درست با دشمنان ارتقاء پیدا می کند اما…
ادامه مطلب و دانلود
فیلم Spider Man Far from Home 2019ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jul 05,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : HDCAM

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8/10

تعداد رای : 93,260

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : 114 دقیقه

کارگردان : Jon Watts http://harfilm.ir/tag/jon-watts/ جان واتس http://harfilm.ir/tag/jon-watts/

نویسنده : Steve Ditko Stan Lee

ستارگان : Tom Holland http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ تام هالند http://harfilm.ir/tag/tom-holland/ Samuel Leroy Jackson http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ ساموئل ال جکسون http://harfilm.ir/tag/samuel-leroy-jackson/ Zendaya

خلاصه داستان این فیلم در واقع دنباله‌ای بر فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه محسوب می‌شود و همچنین بیست و سومین فیلم در دنیای سینمایی مارول می باشد و ماجرای آن از این قرار است که ، پیتر پارکر که به همراه دوستانش به تعطیلات تابستانه در اروپا رفته است که در آنجا با تهدیدی جدید و بسیار متفاوت به نام مستریو مواجه می‌شود، از هم روی، اسپایدرمن سعی می‌کند تا به کمک "نیک فیوری" جان مردم را نجات دهد و...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : July 8,2010

ژانر : علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ رازآلود http://harfilm.ir/tag/mysterious/ اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.8/10

تعداد رای : 1,504,813

امتیاز منتقدین : 74/100

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 148 دقیقه

کارگردان : Christopher Nolan http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/ کریستوفر نولان http://harfilm.ir/tag/christopher-nolan/

نویسنده : Christopher Nolan

ستارگان : Leonardo DiCaprio http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ دیکاپریو http://harfilm.ir/tag/leonardo-dicaprio/ Tom Hardy http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ تام هاردی http://harfilm.ir/tag/tom-hardy/ Cillian Murphy http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ کیلین مورفی http://harfilm.ir/tag/cillian-murphy/ Marion Cotillard http://harfilm.ir/tag/marion-cotillard/

خلاصه داستان «دام کاب» یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز سازمان‌های جاسوسی و شرکت‌های تجاری و چندملیتی است. توانایی او در این است که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب پذیرترین وضعیت است، اسرار کلیدی آنان را از درون رویاهایشان ربوده و در دنیای بیرون از خواب، این اسرار را به خریداران متقاضی عرضه میکند. اما همین امر او را به یک مجرم فراری بین المللی تبدیل کرده است و باعث شده عزیزترین چیزهایش را در این راه از دست بدهد. حال به کاب فرصتی برای آزادی پیشنهاد می شود. او با انجام این ماموریت می تواند زندگی‌اش را پس بگیرد، اما تنها در صورتی که بتواند امری غیر ممکن بنام تلقین را انجام دهد. این بار، کاب و گروهش باید کاری عکس سرقت را انجام دهند: این بار وظیفه آن‌ها دزدیدن ایده‌ نیست، بلکه کاشتن یک ایده جدید در ذهن قربانی می باشد.
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Jun 14,2019

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ کمدی http://harfilm.ir/tag/comodian/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 5.6/10

تعداد رای : 41,775

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 105 دقیقه

کارگردان : Gary Gray http://harfilm.ir/tag/gary-gray/

نویسنده : Matt Holloway Art Marcum

ستارگان : Tessa Thompson http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ تسا تامپسون http://harfilm.ir/tag/tessa-thompson/ Chris Hemsworth http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ کریس همسورث http://harfilm.ir/tag/chris-hemsworth/ Rebecca Ferguson

خلاصه داستان مردان سیاهپوش بین‌المللی 2019 ; این فیلم روایتگر داستان گروهی ویژه‌ از تیم مامورین ویژه‌ی لندن می‌باشد که وارد جریان یک پرونده‌ی جنایی اسرارآمیز می‌شوند که به منظور مقابله کردن و حلش ، آنها مجبور خواهند بود به سرتاسر دنیا سفر کنند که...
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : May 4,2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ فانتزی http://harfilm.ir/tag/fantasy/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

امتیاز : 8.5/10

تعداد رای : 689,852

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 149 دقیقه

کارگردان : Anthony Russo http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ آنتونی روسو http://harfilm.ir/tag/anthony-russo/ Joe Russo http://harfilm.ir/tag/joe-russo/ جوزف روسو http://harfilm.ir/tag/joe-russo/

نویسنده : Stephen McFeely Christopher Markus

ستارگان : Robert John Downey http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ رابرت داونی جونیور http://harfilm.ir/tag/robert-john-downey/ Chris Evans http://harfilm.ir/tag/chris-evans/ کریس ایوانز http://harfilm.ir/tag/christopher-robert/ Mark Ruffalo http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/ مارک رافلو http://harfilm.ir/tag/mark-ruffalo/

خلاصه داستان انتقام‌جویان که از هم گسسته‌اند، دوباره با هم متحد می‌شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه‌ی سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر فضا، زمان و واقعیت است ، مقابله کنند. اما…
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : 2018

ژانر : اکشن http://harfilm.ir/tag/action/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/ ترسناک http://harfilm.ir/tag/horror/

کیفیت : BluRay

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، چین

زبان : انگلیسی + فارسی

امتیاز : 6/10

تعداد رای : 50,899

امتیاز منتقدین :

رده سنی : PG-13

مدت زمان : 109 دقیقه

کارگردان : Jon Turteltaub http://harfilm.ir/tag/jon-turteltaub/ جان ترتلتاب http://harfilm.ir/tag/jon-turteltaub/

نویسنده : Steve Alten Belle Avery

ستارگان : Jason Statham http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ جیسون استاتهام http://harfilm.ir/tag/jason-statham/ Li Bingbing http://harfilm.ir/tag/li-bingbing/ لی بینگ‌ بینگ http://harfilm.ir/tag/li-bingbing/ Rainn Wilson

خلاصه داستان گروهی از دانشمندان در درازگودال ماریانا گونه‌های جدیدی کشف می‌کنند که بوسیله پرده حرارتی سولفید هیدروژن پوشیده شده‌است. در بین این موجودات، گونه‌ای از یک کوسه غول پیکر به نام مگالودون وجود دارد، موجودی که سال‌ها تصور می‌شد منقرض شده‌است. جوناس تیلور (جیسون استاتهام) کاپیتان نیروی دریایی برای کمک به ایستگاه تحقیقاتی فراخوانده می‌شود، اما …
ادامه مطلب و دانلود
ادامه مطلب و دانلود

اکران : Oct 02,2019

ژانر : درام http://harfilm.ir/tag/drama/ هیجان انگیز http://harfilm.ir/tag/thriller/ علمی-تخیلی http://harfilm.ir/tag/science-fiction/

کیفیت :

حجم : متفاوت با هر کیفیت

کشور : آمریکا ، برزیل

زبان : انگلیسی

امتیاز : N.A/10

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی : R

مدت زمان : - دقیقه

کارگردان : James Gray http://harfilm.ir/tag/james-gray/ جیمز گری http://harfilm.ir/tag/james-gray/

نویسنده : James Gray Ethan Gross

ستارگان : Brad Pitt http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ برد پیت http://harfilm.ir/tag/brad-pitt/ Tommy Lee Jones http://harfilm.ir/tag/tommy-lee-jones/ Donald Sutherland

خلاصه داستان روی مک‌ براید قرار است در جستجوی پدر خود که بیست سال پیش در مأموریتی یک‌ طرفه به سیاره نپتون سفر کرده بود تا نشانه‌هایی از حیات موجودات بیگانه بیابد، سفری دور و دراز را آغاز کند…
ادامه مطلب و دانلود